Ariana Grande vyzerá úžasne svojimi novými treskami

Ariana Grande, pravdepodobne jedna z celebrít s najodolnejším účesom, urobila zásadnú zmenu v jej “robiť tento víkend. Popový spevák debutoval včera na svojich nových bláhoch na Instagram a ona vyzerá jednoducho bangin’-odpusťte hamburger.

23-ročná speváčka “Nebezpečná žena” je známa svojimi dlhými hnedými vlasmi, ktoré sú často vyhotovené vo vysokých pony, ale v lete sa rozhodla vziať si riziko a zmeniť veci. Poskytla nám úchvatný pohľad na jej nové “urobenie na Instagram, kde uverejnila čierne a biele zrkadlo selfie. Mladá popová hviezda sa hýbe v pytlovom svetre, džínsy a špicatých čerpadlách. Môžete povedať, že niečo sa líši s vlasmi, ale jej fotoaparát blokuje väčšinu jej tváre, takže je ťažké získať dobrý pohľad.

��

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

Našťastie, po pár hodinách napätia, Grande poslala headshot, ktorý ukáže svoje nové tresky v celej ich sláve! Má na sebe tenkú čiernu šatku, biely svetr a svetlo ružovú farbu na pery. Jej nové priame tresky sú mizerné, trhané a celkovo báječné.

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

SÚVISIACE: Ariana Grande Vlasy a make-up Moments, ktoré potrebujeme hovoriť

Ak ste niečím ako my, možno ste mali menej než príjemné zážitky s treskami v minulosti – určite nie sú pre všetkých – ale zdá sa, že Grande miluje svoj nový štýl. Po uverejnení príspevku na Instagram sa Tweeted, že “život je divoký” a “zmena je fantastická”.

Kudos k Grande, že vystúpil mimo komfortnú zónu a skúsil niečo nové. Rozhodne sa to vyplatilo!

VIDEO: Ariana Grande Najlepšie okamihy krásy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 + = 84

map