Ariel Winter Bares hrudník, nohy a žalúdok v úžasne malej časti LBD

Ariel Winterová oslávila spustenie jej Jeseňa 2017 lapal večer v strede večera a v typickom štýle Ariel Winter to urobila v jednej z najmenších LBD, akú sme kedy videli.

Moderná rodina hviezda dorazila na Nightingale Plaza v L.A., ktorá mala na sebe vyšívanú čiernu minidresu, ktorá nielenže vyčnievala veľkú časť hrudníka, ale tiež odhalila tŕň jej trupu s okami, ktorá prechádzala okolo brušného gombíka. Oh, a nemôžeme prehliadať dĺžku odevu – 19-ročná žena má nohy v dňoch v ultra krátkych šatách, ktoré sotva spásajú vrcholky jej stehien.

ariel Winter
Jerritt Clark / Getty Images

Zimná spárovaná malá LBD s citlivými čiernymi čerpadlami, doplniacimi o niektoré oko-chytľavé diamantové krúžky a záblesk jasne ružovej laky na nechty, jej dlhá čierna hriva jemne roztrhla na ramená.

Body-pozitívna hviezda, ktorá zdieľala svoje nedávne výlety do telocvične s jej sociálnymi médiami nasledovala, vyzdvihla dôveru k červenému koberci.

SÚVISIACE: Ariel Winter’s Butt-Toning Workout vás inšpiruje, aby ste sa dostali “späť do telocvične”

Arielov 30-ročný priateľ, Levi Meaden, sa tiež zúčastnil tejto udalosti a nemohol pomôcť, ale vyprázdniť “úžasnú ženu” vo svojom živote.

Môžeme všetci minúť túto úžasnú ženu! @lapalmemagazine #laplame @arielwinter

Príspevok, ktorý zdieľa Levi Meaden (@ levi_meaden)

Zabite dievča, zabite.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 10

map