Ariel Winter navštevuje svoj prvý deň v UCLA v najmenšom páre Daisy Dukes

Rovnako ako kolegovia slávnych dospievajúcich, Malia Obama a Brooklyn Beckham, Ariel Winter sa po prvýkrát chystá na vysokú školu.

A vo štvrtok Moderná rodina hviezda začala svoju vysokoškolskú kariéru vo vysokej módnej nóte, keď debutovala na Kalifornskej univerzite v Los Angeles, na obrovskej bielej plošine tenisových topánok a na najmenších Daisy Dukes, ktoré si možno predstaviť. Dokončila kolegovú uniformu s bielym košom Henley a vzorovaným batohom. 

ariel Winter
Backgrid

Po získaní súhlasu na univerzitu v roku 2016 a následne v dôsledku zaneprázdneného natáčania o jeden rok z dôvodu zaneprázdneného natáčania sa hviezdavá herečka zostala mamička na svoj prvý deň výučby, ale na konci dňa sa vydala na Twitter. zmiernu poznámku pre paparazzov, ktorej tvrdil, že “zničila” svoj inauguračný vzhľad v areáli.

“No, paparazzi len úspešne zničili môj prvý deň v škole,” napísala. “Vďaka.”

Zatiaľ čo 19-ročná žena pochopiteľne chce byť považovaná za normálneho študenta, nebudeme obviňovať jej spolužiakov za to, že sme mali malý hviezdokop!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map