Ariel Zimné nosil Teeny Drobné Denim Cutoffs s koženou Bralette na Halloween

Ariel Winter je dosť veľký fanúšik džínsových šortiek. Ona ich nosí na futbalových zápasoch, nosí ich prvý deň vysokej školy a teraz ich nosí ako de facto Halloween kostým. Prečo nie?

Herečka vystúpila so svojim priateľom Levi Meadenom v utorok večer, ale opustila jej prepracované kostýmy na trati v prospech mladého malého páru jeanov krátkych cutoffov.

Ariel a Levi navštevovali Kendall Jenner Halloween-themed narodeniny bash v Hollywoode, ale rozhodli sa, že sa obliekanie ako ostatné celebrity na akciu, namiesto toho držať ich bežné street-go-tos. 

ariel Winter Halloween costume
Fotograf Skupina / Splash News

Zimné spárované šortky s čiernou koženou braletou, členkovými topánkami a červeným batohom cez rameno. S pádom v plnom prúde, rada by si mala dostať všetky šaty, ktoré môže v šortkách skôr, než bude príliš zima. 

Napriek tomu, že Winter nebola videná v kostýme v skutočnej noci strachu, ona urobil zdobiť cez víkend v komplikovanej getup, ktorý vzdal poctu filmu Piaty prvok. V nedeľu tiež navštívila Halloween Horror Nights v Universal Studios, takže je isté povedať, že dostala spravodlivú dávku zábavy, kostýmu alebo žiadneho kostýmu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map