Ashley Graham jazdí v belošských bikinách počas marockej dovolenky

Zatiaľ čo sa zvyšok z nás vzal úkryt z zimných prvkov, Ashley Graham bol zaneprázdnený ohrievaním púšte v Maroku.

A posúdila z kŕmenia modelu Instagram, že tento týždeň žije svoj najlepší život v Agadire a odzrkadľuje svoje slávne krivky v zúfalom bikinách z jej spolupráce s plavkami pre všetkých.

V prekvapenom pohľade na nadchádzajúcu kampaň za značku plaviek sa krása brunetky rozhodla kreatívne medzi škoricami v piesku, keď modelovala kúsky z novej rady.

Salam✌��

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ theashleygraham)

Jeden kus leopardovej tlače bol najlepšie zobrazený počas zasadnutia s impromptu lip-syncingu do tejto “Afriky”, ktorú SI plavky hviezda demonštrovala pri tanci a speve na nádhernom marockom stanu s farebnými kobercami a kultúrnymi predmetmi.

Fotografovanie mojej novej kolekcie @swimsuitsforall v ���� #ashleygrahamxswimsuitsforall prichádzajúcej február 2018!

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ theashleygraham)

Ešte pôsobivejšia bola však supermodelka inšpirovaná púšťou, ktorá sa odrazila do západu slnka. Jednoducho označené broskyňou a ťavou emojisou, scénický výstrel ukazuje, že Graham sa teší na zdanlivo bezstarostnej jazde na ťave na pláži, zatiaľ čo oblečený len v ružovej tangá plavkách.

����

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ theashleygraham)

Vzhľadom na to, že hviezda priznala, že ťavy nie sú naozaj jej “vecou” v zákulisí zachytených na jej príbehoch Instagram, sme zaujatí jej odhodlaním robiť to pre gram!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − = 9

map