Ashley Graham je v tejto psychedelickej fotografickej strieľačke hore a horúco

Ashley Graham sa nebojí vziať na výzvu a ak výzva obsahuje nejakú nahotu, vie, ako to zvládnuť.

30-ročný tela pozitívny model kladený na sériu farebných a unapologeticky psychedelických obrázkov pre V časopis a výsledky sú pripomienkou, že sa nebojí prijať určité riziká. Napriek odvážnemu portfóliu, ktoré zastreľuje Ben Hassett, sa Graham obráti na momentálne doplnky, ako sú visiace náušnice Gucci a taška Monet Speedy z kolekcie Masters Louis Vuitton s Jeffom Koons.

Ashley Graham V Magazine
Fotografoval Ben Hassett

Pre Grahama predstavuje sans top skutočne posilnenie. “Individualita znamená pocit, že je dosť pohodlný na to, aby ste sa stali autentickým sebou,” povedala V. “Dúfam, že budeme pokračovať v progresívnom rozhovore o inklúzii a rovnosti a že budúce generácie vidia, že sú v médiách rozmanitejšie.”

Ashley Graham V Magazine
Fotografoval Ben Hassett

Samozrejme, že už predtým podporovala diverzitu v móde a pravidelne sa venuje sociálnym médiám, aby zdieľali správy povzbudzujúce ženy, aby sa zamilovali. V roku 2017 zdieľala nepodarenú fotografiu svojej celulitídy.

SÚVISIACE: Ashley Graham je najnovšie spodná bielizeň kapsule prichádza práve v čase na Valentína

“Myslím si, že veľa žien sa posudzuje a posudzujú sa tak, ako vyzerajú, či už ide o pleť, vek, rasu, veľkosť, triedu, všetko,” povedala V štýle v apríli 2017. “A ak ste videli práve ženu v zrkadle a naozaj ste ju prijali za to, kým bola a začali ste sa pozerať na seba ako na vzorový model, mohlo by to zmeniť váš život.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − = 14

map