Ashley Graham má tattoo jej iniciálov, pretože láska

Ashley Graham a manžel Justin Ervin mohli vymeniť sľuby v roku 2010, ale teraz sa snažia robiť veci, dobre, koža hlboká.

TK
Raymond Hall / GC Images

Modelka a telesná aktivistka sedela na stoličke tetovacieho umelca a trvalo označovala svoje telo svojím iniciálkom “JE”, na jarnom večierku v New Yorku, kde oslávila svoju úplne novú a super epickú kampaň Revlon. Vytvoril obľúbený celebrity Jon Boy, atrament je jemný a sladký s kurzivým dizajnom.

J.E. @ theashleygraham #LiveBoldly @revlon #jonboytattoo

Príspevok zdieľaný c / s ∴jon✞boy∴ p / v (@jonboytattoo)

Podľa Page Six sa zdá, že Graham to urobil spontánne. “Vy, ja dostanem tetovanie!” Povedala údajne. Ervin napísal svoje iniciály a Jon Boy nasledoval, aby vytvoril neuveriteľne špeciálny, osobný kus umeleckého diela.

V poslednej dobe sa model otvoril Výhľad a popísala vlastnú #MeToo skúsenosť. “Strelil som veľkú kampaň a fotosedník povedal:” Poď sem, chcem s tebou hovoriť, “povedala prehliadka. “A on ma pritiahol do tejto chodby, tlačil ma do skrine. Odhalil sa a povedal: “Pozrite sa na to, čo ste mi dali po celý deň, teraz sa ho dotknite.”

Dodala, že vďaka hlasom ženských verejných činiteľov si myslí, že “hnutie funguje”.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − = 4

map