Ashley Graham má teraz svoju vlastnú Barbie

Keď sa Mattel priblížil Ashley Graham k tomu, že urobil Barbie v jej podobe, ona jedna jednoduchá, ale dôležitá požiadavka: žiadna stehnová medzera.

“Musela mať stehienka dotýkať sa, nie, ak je to, alebo sa o ňu pýta a požiadal som o celulitídu, ale plasty a celulitída samozrejme nejde ruka v ruke,” povedal model plus modelu a aktivista obrazu tela Hollywoodský reportér. “Bolo to dôležité, aby sa mi barbarka čo najviac podobala. Stehná, ktorá sa dotýkala, bola jedným zo spôsobov, ako ukázať mladým dievčatám, že je dobré, aby sa vaše stehná dotkli, a to aj napriek tomu, že spoločnosť hovorí, že” stehna “je krajšia.

Panenka je súčasťou Mattelovej rady “bábik” Shero, ktorá zahŕňa ohraničujúce ženské hrdinov ako režisérka Ava DuVernayová, herečka Zendaya, tanečnica Misty Copeland a gymnastka Gabby Douglasová. V januári značka dokonca išla ešte o krok ďalej, keď rozšírila svoju misiu o to, aby bola inkluzívnejšia s novými variantmi bábiky, ktoré prichádzajú vo vysokých, drobných a zakrivených verziách.

VIDEO: Ashley Graham tvrdí, že celulitída by nemala kontrolovať váš život

 

“Musíme spoločne pracovať na novom definovaní globálneho obrazu krásy a naďalej presadzovať inkluzívnejší svet,” povedal Graham vo vyhlásení. “Som nadšená, že Barbie nielenže vyvíjala svoj produkt, ale aj naďalej ctiť ženy, ktoré tlačia hranice. Je to česť byť v plaste. “

Ashley Graham Barbie - Embed
Zdvorilosť Barbie

“Ashley Graham je trailblazer, ktorý inšpiruje každú ženu – a dievča – vidieť krásu v sebe,” povedala Lisa McKnight, generálna riaditeľka Barbie, vo vyhlásení.

Čo sa týka súboru svojej vlastnej bábiky, model si vybral vzhľad, ktorý predtým nosila sama: šialené otváracie slávnosti bodycon šaty s orezanou Sonia Rykiel džínsovou bundou a čiernou patentovanou kožou Pierre Hardy topánky.

Poďme @ Barbie, poďme párty! Ďakujem vám za svoju novú a neuveriteľnú rodinu @ Mattel pre túto česť! #beautybeyondsize #barbie #curvybarbie

Videozáznam vyslaný autorom. (@ Theashleygraham) dňa

Súvisiace články: Mattel oznamuje Iconic Doll byť k dispozícii v zakrivené, drobné a vysoké veľkosti

“Mohla by som sa pozrieť na svoje telo inak, ak by som hrával s Barbies, ktorý vyzeral ako ja? Mala by som prijať stehná a moje okrúhle ramená a môj žalúdok trochu viac? Pravdepodobne,” povedala v rozhovore s THR. “Myslím si, že je absolútne neuveriteľné, že ikonický obraz v módnom svete, ako je Barbie, udržuje krok s časom a vďaka rozmanitosti tela takým veľkým spôsobom.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 − = 74

map