Ashley Grahamovo pozitívne posolstvo pre rok 2017 je lekcia pre nás všetkých

Ashley Grahamová sa do roku 2017 dostala do rúk ako do roku 2016: s nákazlivou sebadôverou. Ohňostroj, ktorý sa v minulom roku stal prvým modelom veľkosti plus maxima a Šport ilustrovaný plavky, zdieľa ešte ďalšiu inšpiratívnu správu o pozitívnosti tela spolu s fotografiou samotnej na nedeľu Instagram.

28-ročná stará fotografia na dráhe, ktorá odzrkadľuje svoje podpisové krivky zozadu s vďaky všetkým, ktorí jej pomohli urobiť takýto úspech v roku 2016, ako aj výzvu pre svojich fanúšikov, aby prijali svoje telá – veľké, malé a všetko v medzi.

“Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí mi pomohli dosiahnuť toľko svojich cieľov, snov a túžob v uplynulom roku!” Graham označil gram. “Veľký sen a získajte to, čo chcete .. Šťastný nový rok!”

Chôdza do # 2017 s odvahou, vzrušením a dôverou! Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí mi pomohli dosiahnuť toľko svojich cieľov, snov a túžob v uplynulom roku! Veľký sen a získajte to, čo chcete .. Šťastný nový rok!

Fotografie zverejnená spoločnosťou. (@ Theashleygraham)

Graham nie je žiadnym cudzím prvkom #bodypos hnutia. V auguste odpovedala na internetových nenávistníkov s výkonnou esej Lennyho listu vyjadrujúc svoje frustrácie o pocitu oprávnenia, ktoré majú ľudia k jej telu. “Ja som viac ako moja merania, nie som Ashley Grahamová práve preto, že som zakrivená,” napísala. “Nechajme si starosti o naše vlastné telo, moje telo je MY telo a volám na to.”

VIDEO: Ashley Graham začína 2017 s dôverou

 

SÚVISIACE: Ashley Graham perá silné esej O Sharing Body

Zober si to, dievča!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 2

map