Ashley Tisdale Cut To Jedna vec z jej stravy sa dostať do jej najlepší tvar ešte

Ako 9,4 milióna nasledovníkov Instagram Ashley Tisdale vie, že Stredoškolský muzikál kamenec sa pozerá extra v poslednom čase. Takže aký je kľúč k jej úspechu? Podľa 31-ročnej herečky to má čo do činenia s vystrihnutím jednej potravinovej skupiny z jej strave.

“Nedávno som zistil, aké sú moje potravinové citlivosti, takže som musel odstrániť mliečne výrobky a niektoré iné potraviny, ktoré pre mňa neboli dobré,” povedala ľudia. “Tiež toľko, koľko mám rád sacharidy, ich veľmi znižujem. Dovoľujem si ich mať raz týždenne. “

TK
Gershoff / WireImage

Ona nie je prvou slávnosťou, ktorá ponúka výhody mliečnej stravy. Tisdaleho ďalší tip? Hydrát, hydrát, hydrát. “Pitie veľkého množstva vody a spánku sú moje najväčšie tipy na krásu. Ošetrujte svoje telo, ako liečíte pokožku a vždy sa budete cítiť dobre! “Povedala.

Nedeľa funday ☀️

Príspevok zdieľaný Ashley Tisdale (@ashleytisdale)

Čo sa týka jej presnej stravy, povedala ľudia že raňajky sú často proteíny, zatiaľ čo obed je šalát s kuracou a zeleninou, a večera je proteín ako steak s vegetariou na strane. Pre občerstvenie sa dostane do pevného vajec, plátkov salámu alebo porciovaného ovocia ako kiwi alebo jahody.

Prežil som deň 1 ….. s lilovou pomocou od mojich priateľov ��

Príspevok zdieľaný Ashley Tisdale (@ashleytisdale)

SÚVISIACE: A Stredoškolský muzikál Stretnutie sa stalo a je tu nová hudba

Nemôžete poprieť, že to funguje.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − 42 =

map