Ashton Kutcher & Mila Kunis Vykonajte 700+ vysoký deň schoolerov s návštevou prekvapenia

Ashton Kutcher môže byť teraz hlavnou filmovou hviezdou, ale stále drží svoje korene na stredozápade.

ranč hviezda, ktorá sa narodila a vyrastala v Cedar Rapids v Iowe, sa vrátila do Štátu, aby prekvapila viac ako 700 študentov stredných škôl na strednej škole Oskaloosa štvrtok potom, čo pomohli získať peniaze pre domorodý fond – nezisková organizácia, ktorú začal s kolegami v Iowe domorodec, Dallas Clark.

Fond vytvára peniaze pre Iowanov v núdzi, vrátane detí s život ohrozujúcou chorobou, veteránov a ľudí postihnutých prírodnými katastrofami.

Podľa Des Moines Register, vedúci školy vyskočil na interkom a povedal študentom, že má “novinky, ktoré zdieľajú” a prichádzajú do auditoria. Táto správa skončila ako Kutcher na javisku, poďakovala mladistvým za to, že pomohla neziskovému združeniu a zvýšila povedomie o Iowans v núdzi. “Len preto, že ste chlapec z Iowy, nemyslite si, že nemôžete mať veľké sny,” povedal údajne.

SÚVISIACE: Pozorujte dôležitú reč Ashtona Kutchera o obchodovaní s deťmi

Zatiaľ čo on hovoril, jeho žena Mila Kunis bola tiež na javisku s ním. “Deti fotografovali tisíce ľudí,” uviedla Kim Gile, poradkyňa študentskej rady strednej školy. “Začali tlieskať a fandiť.”

S cieľom pomôcť získať peniaze pre fond, študentská rada vytvorila počítače pre obyvateľov a študentov, aby darovali peniaze alebo sa zaviazali pomôcť. Do 1. marca získali 4 000 dolárov a 700 prísľubov – viac ako ktokoľvek iný v štáte.

Zatiaľ čo Kutcher je vo svojom domovskom štáte, taktiež si odovzdá titul Robert D. Ray Pillar of Character Award za sobotu 2017 v Centre Robert D. a Billie Ray na univerzite v Drake. Ocenenie sa udeľuje každému jari osobe, ktorá prejavuje pozitívny charakter a podobné charakteristiky ako bývalý guvernér Iowy Robert Ray. Kutcher je uznávaný za preukázanie “dobrého charakteru ako modelu.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map