Ashton Kutcher odhaľuje pohlavie dieťaťa číslo 2 s Mila Kunis

Mila Kunis a Ashton Kutcher očakávajú dieťa!

Vo štvrtok sa čoskoro stane tanečník Ashton Kutcher zastavený dnes prehovoriť o svojom sitcomcom Netflix Ranč a život so svojou očakávanou manželkou, Kunis, a mladou dcérou Wyatt. A keď tam, herec dokonca potvrdil pohlavie dieťaťa č 2 prostredníctvom sladkého príbehu o jeho prvorodených.

Kutcher humorne popísal nedávnu výmenu, ktorá sa uskutočnila medzi sebou, jeho manželkou a Wyattom, ktorá oslávila prvé narodeniny 1. októbra.

“[Wyatt] poukazuje na Mila a ona je ako” baby brother “, keď ukazuje na brucho a ona poukazuje na otca a ona je ako” pivo “, povedal Kutcher. “A tak, myslím, že dostane niečo v bruchu.”

Napriek vtipov a skúsenostiam, ktoré zhoršil pri získavaní Wyatt, Kutcher tiež vyjadril určité obavy z toho, že je otcom dvom deťom: “Som rád,” ako budem behať po prvom a zaoberať sa [ďalšou jeden]? “

“Myslel som si, že prvý bol na začiatku vyčerpávajúci, som trochu vystrašený, aby som bol úprimný,” povedal dnesje Savannah Guthrie, ktorá tiež očakáva svoje druhé dieťa.

SÚVISIACE: Sledujte Ashton Kutcher náhodne Rip jeho nohavice pri rozprávaní o jeho dcére Wyatt on Dnešná show

Zistite si Kutcherove myšlienky na kostýmy svojej rodiny a viac vo videu na vrchole. Chyť nové epizódy Ranč na Netflix piatok, október 7.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 13 =

map