Ashton Kutcher spomína na jeho prvý on-screen bozk s Mila Kunis

Ako všetci vieme, Ashton Kutcherová a Mila Kunisova poviedková romantika začali, keď dvaja hrávali na obrazovke pár Jackie Burkhart a Michael Kelso To ’70s Show.

Teraz už takmer dve desaťročia po prvom vystúpení a dve deti neskôr nás Kutcher presvedčil, že šťastne vydatá lovebirdi boli vždy predurčení byť spolu, ako sa odrazil na svojom prvom nepríjemnom bozku s hviezdou a ako ich vzťah vystupoval ako rom IRL počas rozhovoru o rozhlasovej show Howarda Sterna.

“Bol to naozaj divný, bol som rád,” Nie je to ilegálne? “” Ako som si dovolil? “, Povedal herca. “Bolo to naozaj nepríjemné, pretože som ako 19-ročné dieťa a myslím si, že som bol jej prvým bozkom ako v seriáli.

TK
líška

Napriek tomu, že Kutcher v tom čase nemal pocity pre svojho spoluhráča a pomyslel si na ňu “ako moja malá sestra,” povedal hostiteľovi, že verí Čierna labuť hviezda ho napriek popieraniu rozdrvila. 

“Lže, má časopis, alebo podobne, denník, keď bola dieťa, kde napísala:” Ach, ten chlap je horúci. ” Myslela si, že som roztomilá! ” zvolal.

VIDEO: Dvojročná dcéra Mila Kunisovej si myslí, že jej malý brat je jej vlastným dieťaťom

Keď sa pár rozhodol vyskúšať svoje romance mimo obrazovku rokov neskôr, otec dvoch veselo povedal, že ich pôvodný vzťah odzrkadľoval tie, ktoré sú znázornené v duoovej veľmi podobnej romantickej komédii: Žiadne struny pripojené a Priatelia s výhodami.

“Sme legitímne prežili naše filmy,” pripustil. “Bolo to divné a rýchle, ona je ako,” Nie ste pripravení byť vo vzťahu “a som rád,” Nie som pripravený byť vo vzťahu. “”

Pokiaľ ide o dvojicu ako prvý bozk ako pár, 39-ročná žena odhalila, že herečka používala šikovnú tatiku na to, aby zohriala veci.

Pripomenul: “Myslím, že v tom čase som fajčil cigarety a bol som stále fajčiar, prestala fajčiť a ona bola ako, chcela, aby som mal rád zbraň cigaretového dymu, aby mohla dýchať a bolo to ako , ‘Dobre.’ A začal som to robiť, a postupne v noci sa zbližoval a bližšie. “

SÚVISIACE: Ashton Kutcher a Mila Kunis sú uvoľnené Bakalár v raji Nebolo zrušené

A zvyšok, hovoria, je história.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 + = 22

map