#AskDana: Získajte štýl poradenstva od Dana Avidan-Cohn spoločnosti InStyle cez Twitter!

Od dnešného dňa, V štýleSenior Fashion Editor & digitálna korešpondentka Dana Avidan-Cohnová bude vaším pravým dievčaťom v štýle všetkých vecí. Vezmi si to od nás, Dana je dôvera. Má viac ako 10 rokov v oblasti módneho priemyslu a pravidelne sa objavuje Dobré ráno Amerika a dnes ukážte módne segmenty – nehovoriac o tom, ako hostila množstvo nákupných podujatí pre Christian Dior, Dolce & Gabbana a Topshop. Najlepšia časť o vzrušujúcom novom úsilí Dany je, že môžete položiť jej otázky kedykoľvek– správne píšte na @InStyleDana pomocou hashtag #AskDana.

Takže poznáte tie panické momenty, keď sa chystáte na veľký deň v práci alebo na horúcom termíne a vaše prilepené na to, čo nosiť? Dana je tvoja holka. Ak chcete získať šálku na presne to, čo má pre vás, prečítajte si na malý list priamo od Dany.

drahá V štýle čitateľovi:

Odovzdávanie štýlových rád je jednou z mojich najobľúbenejších vecí pre svojich priateľov a rodinu. Neustále radím, čo kupovať, ako štýlovať kľúčové kúsky a čo nosiť pri rôznych príležitostiach. Moja perspektíva je jedinečná, pretože som ponorený v móde každý deň, ale ja mám prístupný štýl.

Nie som niekto, kto skúsi každý trend na trhu. Viem, čo funguje pre skutočné ženy a cítim, že môžem pomôcť zvýšiť štýl žien bez toho, aby som ich požiadal, aby ísť von a minúť tony peňazí na kusy, ktoré budú trvať jednu sezónu.

Od TODAY budem odpovedať čo najviac z vás! Oznámte svoj Q na mňa priamo na @InStyleDana pomocou hashtag #AskDana. Budeme opakovať naše obľúbené otázky na @InStyle.

Nemôžem sa dočkať počuť od vás!

071614-dana-twitter-podpis-480.jpg

Skoro to znie príliš dobre, aby to bola pravda, nie? Ak chcete viac od Dany, pozrite sa na jej týždenný stĺpec #HowToWearIt – pravdepodobne už odpovedala na niektorú z vašich otázok týkajúcich sa štýlu horenia.

A nezabudnite nasledovať oboje @InStyleDana a @V štýle takže si nenechajte ujsť niečo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 4 =

map