ASOS začne modelovať rovnaké oblečenie na rôzne typy tela

Spoločnosť ASOS urobila ďalší krok smerom k módnej inkluzite s ich najnovším ťahom a sme ohromení. Predajca oblečenia oznámil na Twitteru, že začne prezentovať rovnaké kusy oblečenia na modely rôznych veľkostí pomocou rozšírenej reality s cieľom pomôcť zákazníkom vidieť, ako sa hodí.

Rozumiem, čo konkrétnejšie znamená. V podstate, ak nakupujete na stránkach ASOS.com, namiesto toho, aby ste videli fotografiu šiat modelovaných iba na modeli veľkosti 2, keď sú šaty k dispozícii v mnohých veľkostiach, ASOS namiesto toho ukáže produkt na modeloch rôznych veľkostí. To pomôže používateľom získať lepšiu predstavu o tom, ako by na nich mohli vyzerať.

ASOS Bodytypes
Zdvorilosť

Fanúšikovia značky si túto zmenu najprv všimli pri nakupovaní a okamžite ju prevzali na Twitter. Jeden používateľ napísal “omg I love @asos ešte viac!” A konečne zobrazuje rovnakú položku u dievčat s rôznymi druhmi tela. ASOS rýchlo odpovedala, že jej pozorovanie bolo presné.

“Nechajte svoje oči odlúpnuté, keď sa to rozloží cez našu aplikáciu,” povedali. Značka tiež vydala vyhlásenie V štýle v tejto veci.

SÚVISIACE: ASOS je predstavovať modely plaviek s výrezmi a akné jazvy

“Vždy testujeme novú technológiu, ktorá dokáže ešte lepšie vyskúšať skúsenosti našich zákazníkov,” píše sa v prehľade. “V tomto prípade experimentujeme s AR, aby sme zobrazovali produkt na rôznych modeloch veľkosti, takže zákazníci môžu získať lepší pocit ako sa niečo môže hodiť tvaru tela. “

Práve teraz má táto funkcia iba niekoľko odevných predmetov (ako napríklad tento šatník na predaj), ale ASOS plánuje čoskoro zmeniť ich aplikáciu a všetko je ďalším krokom v snahe ASOS o inkluzívnosť. Vlani v lete značka predstavovala modely s strihmi a akné jazvy modelujúce plavky, a to bolo stretnuté s podobnou radosť od fanúšikov. Kto vie, čo bude ďalej, ale ASOS má správny nápad. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − = 11

map