Šťastné 50. výročie narodenia Patricka Dempseyho! Pozrite sa na jeho meniace sa vyhliadky v priebehu rokov

Šťastné narodeniny vždy pekného Patrika Dempseyho. Dnes je hviezda, ktorá je možno najlepšie známa svojou úlohou hrať neurochirurg Dr. Derek Shepherd (aka McDreamy) na televíznej dráme série Grayova anatómia, zvoní vo veľkom 5-0 dnes.

Zatiaľ čo 50 rokov je často dôležitou zmenou života, Dempsey a jeho fanúšikovia sa môžu spoľahnúť na to, že jedna vec zostáva rovnaká: jeho kvapka-mŕtvy nádherný vzhľad. Od svojho vzniku v hereckom svete kariéra Dempseyho zahŕňala viacero hlavných rolí vo filmoch Nemôžem ma kúpiť (1987) a Loverboy (1989), zakliaty (2007), Vyrobené z cti (2008), a Transformers: Temná Mesiac (2011). V jeho neslávnom Grayova anatómia Televíznej úlohe, Dempsey sa odborne presadil svojou cestou v priebehu 11 sezón a spolu s každým pokračoval v hľadaní lepšie a lepšie.

SOUVISLOSTI: Jerry Hall a Rupert Murdoch oznamujú svoju angažovanosť

Dnes je herec taký pekný ako kedykoľvek predtým. Ak chcete vidieť sami, kliknite na jeho meniacu sa vyzerajúcu galériu s fotografiami Dempseya ako začínajúceho herca v roku 1987, ktorý sa tiahne až do súčasnosti. Ak sa nás pýtate, je to najlepšie vyzerajúci 50-ročný. Blahoželám, Patricku!

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − = 49

map