Šťastné 90. narodeniny, Doris Day – ikona, ktorá je stále mladá na srdci!

Veselé 90. narodeniny, Doris Day! S pôsobivou kariérou v hudbe i vo filme priniesla americká pôvodná miláčik veľa v profesionálnom živote, ktoré začalo vo veku 15 rokov ako veľkokapacitná speváčka. O niekoľko rokov neskôr sa jej ikona, narodená Doris Mary Ann Kappelhoffová v Cincinnati, Ohio, začala vracať do filmov. Medzi jej mnohými úlohami hrávala v milovanej klasike Moonlight Bay, Mladý srdcom, To Touch of Mink, a Pajamská hra, okrem iného.

Napriek celosvetovej celebrite, deň opustil priemysel pred viac ako 30 rokmi, aby sa zameral na svoje vášeň – príčiny týkajúce sa práv zvierat. “Je ešte stále veľa práce na záchranu zvierat a na informovanie ľudí o dôležitosti vyliečenia a kastrácie ich domácich miláčikov,” hovorí Day, ktorý spustil vlastnú neziskovú organizáciu Doris Day Animal Foundation a získal Prezidentskú medailu slobody 2004 za jej humanitárne úsilie.

Chcete osláviť narodeniny hviezdy? Pripojte sa k online aukcii, ktorá obsahuje podpísané položky samotnou ikonou, ako aj priateľov vrátane Paul McCartneyho a Tonyho Bennetta. Všetky príjmy profitujú z dennej neziskovej nadácie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − = 30

map