Astrológ Susan Miller na tom, čo Merkúr v retrográdnej bude znamenať pre vaše nákupy Dovolenka

December začína s víchricou činnosti a bolo by rozumné zostaviť zoznam darov a okamžite ísť nakupovať. Merkúr sa oficiálne vráti späť od 19. decembra do 8. januára. To môže byť ďalším prínosom v tom, že Merkúr z fázy nás núti spomaliť a opätovne sa pripojiť k milovanej rodine a priateľom, ktoré sme nezažili vo veku.

Nevýhodou pre Merkúra retrográdne bude, že nakupujúci na poslednú chvíľu budú frustrovaní nedostatkom dostupných zásob maloobchodníkov. Akonáhle nakoniec nájdeš ideálny darček, môže byť veľkosť, farba alebo číslo modelu nesprávne, bez možnosti získať ten správny čas. Nikdy nie je múdre kupovať elektroniku, keď je Merkúr retrográdny, od 19. do 8. januára, a pocítite, že Merkúr je podliehať 10 dní pred dátumom, kedy sa stane retrográdnym. Buďte múdri a nakupujte skoro, vyhýbajte sa frustrácii, davom a vysokým nákladom na expresné zásielky.

SÚVISIACE: 15 slávnych Scorpios oslavuje narodeniny počas nasledujúcich niekoľkých týždňov

Nakupovanie stranou začína mesiac, keď sa cítite nadšení a veselí. 1. december je krásne prepojenie medzi Marsom a Jupiterom a spája sily planéty akcie a planéty šťastia. Je čas, aby ste sa stali motivovanými a odvrátením od brány, aby ste dosiahli sen, ktorý je pre vás skvelý pred tým,.

Keď Mars dorazí na Urán 6 decembra, všetci budeme mať prospech zo vzájomného prijatia dvoch silných planét. Vzájomný príjem je vtedy, keď prvá planéta cestuje v znamení druhej planéty a naopak – ťažké podmienky nájsť na oblohe vzhľadom na divoko odlišné, pomalé dráhy týchto planét, ale ten, ktorý sa pozoruhodne cíti väčšinou mesiac. Mars je v Aquarius, označuje Urán pravidlo a Urán je v Aries, značka Mars vládne, čo umožňuje týmto dvom planetám konať ako kamaráti, pomáhajúc si navzájom robiť svoju prácu na špičkový výkon. Vaše nápady budú teraz originálne a navyše budete mať nárok na ich úspech. Choď dopredu!

Bude ťažké poraziť ten, ktorý je podobný šperku, 9. decembra, kedy budú mocné slnko a Jupiter v dokonalom súhlase. Je to deň, kedy budete obložení šťasťou a šťastím, a tak predstavte svojmu šéfovi alebo klientovi nápad, spustite nový produkt alebo, pokiaľ ide o lásku, naplánujte prvé rande ako niekoľko príkladov. Ak budete brať rozumné riziko, vyhráte.

Kto hovorí, že dospelí by nemali dychať? Na december 10 a 27 decembra sa všetkými prostriedkami. Merkúr, planéta myslenia a Neptún, planéta fantázie, sa spoja, aby vám priniesla filmovú víziu budúcnosti, ktorú dúfate, že budete mať. Môže to byť jednoducho mimo dosahu, ale snažte sa – čoskoro budete schopní pochopiť svoje ciele. Urobte si svoje novoročné uznesenia, lebo si môžete myslieť na lepšiu budúcnosť, môžete ju teraz realizovať.

Počas víkendu od 10 decembra do 11 decembra nepreháňajte. Váš zoznam bude dlhý a bude ľahké sa natiahnuť príliš tenký. Slnko a Saturn sa združujú, čo prispieva k stretnutiu ohnivého a ľadového, dva najmocnejší poslucháčiky. Je to deň, kedy zostanú praktické a nezdravé, aj keď sú kritizované. Iní budú prebudení – vezmite akékoľvek nerozvážnosť zamerané na vás s pokrčením ramien a úsmevom. Veci sa zlepšia za jeden alebo dva dni.

Úplný mesiac v Gemini sa uskutoční 13. decembra a prinesie dve rozdielne sily naraz – ako šťastie, tak tlak – Saturn bude proti tomuto mesiacu, pripomína nám, že ostatní sa na nás spoliehajú a že stále máme zoznam zodpovednosti naplniť. Zmäkčiť to, Jupiter bude v nebeskom uhle k úplnému mesiacu, prináša šťastie a radosť a pomôže nám vystúpiť nad trápením. Nebolo by to ideálny čas na cestovanie – čakajte až od 17. do 18. decembra, ak môžete, pretože vtedy uvidíte menej prieťahov.

VIDEO: Najlepšie darčeky na krásu krásy pod 10 dolárov

 

Dva najviac očarujúce dni v decembri sa zhodujú so sviatkami, ktoré mnohí ľudia na svete oslavujú. Vianoce a Chanuka padajú v ten istý deň tohto roka a Kwanzaa padne deň po 26. decembri. 24. decembra stabilný Saturn bude pracovať s génom Uránom, aby vytvoril inovatívne plány, ktoré sú praktické a ktoré môžu s trochou vynaliezavosť, priniesť zisk na diaľku. Sľuby uskutočnené 24. decembra budú sľubmi zachované.

Nasledujúci deň, 25. decembra, prináša milostivá Venuša, oblečená do deviatich, stretávajúc sa s tromi mocnými hodnostármi: Jupiter, Urán a Saturn, vzrušujúcim vzácnym aspektom najvyššej očarujúcej, harmónnej a radosti. Aj keď nechcete oslavovať náboženské sviatky, bude ťažké necítiť dobrú vôľu voči ostatným vo vzduchu v tejto dobe.

Veľkolepý nový mesiac v Capricornu prichádza 28. decembra, ramenom v ruke s Power Pluto, s Mars a Neptún fandiť na okraji. Tento nový mesiac vám prinesie energiu a motiváciu robiť pevné plány, aby sa sen stalo skutočnosťou, opakujúcou sa témou, ktorú sa v decembri budeme cítiť znovu a znovu. Plánujte v dňoch nasledujúcich po tomto novom mesiaci, ale počkajte, kým Merkúr nepríde priamo v januári, aby podpísal doklady a získal veci.

Silvestrovská večera prináša Marsu do kontaktu s Neptúnom v Rybách, lyrická vibrácia, ktorá sa práve robí pre súkromné ​​oslavy pre dvoch. Ak nemáte žiadneho osobitného človeka, nájdite svojich priateľov a navrhnite zmenšený, šperk večera. Mesiac bude v Aquarius, znamení budúcnosti, tak dnes večer, vykresliť sen o šťastnej budúcnosti a držať ho vo vašom srdci. V roku 2017 sa splnia sny.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map