Šatňa Etiketu: Do a don’ts snažiť na oblečenie

Keď sa stretnete s dlhou čiarou, ostatní rovnako netrpezliví patrónia a nepriateľská sprievodca, ktorí sa snažia o oblečenie, môžu byť jedným z najviac obávaných aspektov nakupovania. Ale obráťte situáciu a sú to predajcovia v maloobchode, ktorí majú za úlohu riešiť, dobre, my. Povedzme, že nie je nedostatok hororových príbehov, akými sú napríklad zistené prekvapenia zanechané za sebou (špinavé tampóny sú súčasťou balenia) a zafarbené oblečenie (myslím: telesné tekutiny). V záujme spoločnej slušnosti sme sa rozprávali s predajnými tímami v mnohých obchodoch a zaokrúhľovali zoznam toho, čo sa považuje za vhodné správanie šatne. 

1. Ošetrite šatňu, ako keby to bola vaša vlastná spálňa. Inými slovami, zaobchádzajte s rešpektom. “Nenechávajte miestnosť rozbitá, nie sme domáci,” hovorí Allison Huba, poradca predaja H & M, ktorý našiel prázdne poháre, jedlo a okuliare. Melanie Gomez, Bloomingdale spodná bielizeň manažér predaja, hovorí, že najhlučnejší, zďaleka, prepadá na použitom tampóne. 

2. To isté platí pre oblečenie – ošetrujte oblečenie, aké sú vaše. “Opýtajte sa sami seba, čo by som urobil s niečím jemným alebo niečo drahým alebo niečom krásnym, ktoré vlastním,” hovorí štylista Stefany Wohebban, ktorý pôsobí na miestnej úrovni N.Y.C. boutique Teplý. “Nehodíš ho na zem, necháš ju z vešiaka alebo ju necháš dovnútra, vráť to späť tak, ako ti to bolo dané.” 

3. Vždy zaveste oblečenie, na ktorom ste sa pokúšali. “Pokiaľ sú oblečenie späť na vešiak, je to všetko dobré,” hovorí obchodná sprostredkovateľka spoločnosti Bloomingdale Shania Bantonová. “Nezáleží na tom, či to nechávajú v miestnosti na fitnes, alebo ju znova nasmerujú. Nezáleží na tom, či nie je správne zavesená, len čo je zavesená.” Obrovská hromada oblečenia môže spomaliť proces získavania vhodnej miestnosti pre najbližšiu osobu pre neuveriteľne zaneprázdnený maloobchodník ako je H & M, ktorý vidí vysoký počet ľudí a oblečenie.

4. Obmedzte zdĺhavé telefonické konverzácie a miniatúry fotografií. “Ak ydlho trváte dlho, pretože ste tam sami seba samy bez úmyslu nič kupovať, potom strácate čas všetkým, “hovorí Andria Bush, manažér obchodu v Warm. nákup, potom obmedziť čas strávený v šatni na päť minút, radí. 

5. Uistite sa, že vaša osobná hygiena je až par. “Po telocvični sme prišli ľudia a potom skúsme veci, “hovorí Banton.” Dobrá hygiena je dôležitá. Musíte pochopiť, či to nebudete kupovať, potom nasleduje ďalšia osoba. Ide o posúdenie a zdvorilosť pre ďalšiu osobu, ktorá to skúsi. “

6. Nechajte svoje významné iné vonku. “Neviesť chlapcov tam – je to nepríjemné,” hovorí Wohebban. “Aj keď je dostatok priestoru pre dve osoby, neznamená to, že je to pre dvoch. “Pravidlo je prísnejšie, pokiaľ ide o spodné prádlo:”Sme fit podprsenky, otvárame dvere, dievčatá prichádzajú out v ich spodnom prádle, “hovorí Gomez.” Nie je vhodné mať mužov v tejto oblasti. “

7. Neskúšajte na oblečenie na poslednú chvíľu. “Ak prídete o 7:55 h, keď sa obchod uzavrie v 8.00 hod., Nie je to pekné,” hovorí Bush.

8. Nezaobchádzajte so zariadením ako toaleta. Mohlo by to vyzerať ako nepríjemné, ale bohužiaľ, tieto nehody sa stali omnoho viac, ako by mali. “Mali sme ľudí ísť do kúpeľne v miestnosti na fitnes,” hovorí Huba. “Myslíme si, že to robia účelne, keď im povieme, že nemáme kúpeľňu.”

9. Reagujte na predajných spoločníkov, keď vám položia otázku. “Rád sa pýtam, ako ľudia robia, ale potom nie je nič,” hovorí Wohebban. “Nenávidím toto trápne ticho.”

10. Požiadajte o pomoc, keď potrebujete inú veľkosť. Ak nikto nemôže pomôcť, je dobré, aby ste rýchlo vydržali oblečenie, na ktoré ste sa snažili, hovorí Wohebban. (V prípade väčšieho predajcu, požiadajte ošetrujúceho pred odchodom z miestnosti na fitnes.) Nevychádzajte do spodnej bielizne. “V našich podprsenkách vyšli ľudia a začali hľadať,” hovorí Banton. “Má to zlý pohľad.”

11. Ak náhodou odtrhnite oblečenie alebo dostanete make-up na ňu, vlastníte ho. “Dajte nám vedieť, aby sme to mohli napraviť,” hovorí Wohebban. “Stáva sa to a potom môžeme odobrať odev do čistiarní.” 

12. V obchodných reťazcoch počítajte, koľko odevných predmetov plánujete vyskúšať. “V šatni je povolené len sedem odevov (je to bezpečnostné opatrenie), ale väčšinu času ľudia prinášajú vrecku plnú, že sa vypínajú, čo je v poriadku,” hovorí Huba o politike fitnes miestnosti H & M. “Ale je to nepríjemné, keď ľudia nevedia presne, koľko sa pokúšajú, a očakávajú, že si ich započítate … Všetko to spomaľuje. Buď pripravený.”

13. Noste bielizeň pri pokuse o spodnú bielizeň. vždy. To isté platí pre skúšanie plaviek. “Našli sme špinavé spodné prádlo a je to odporné,” hovorí Gomez. “Zničili sme ju a vyhodili ju.” 

SÚVISIACE: 9 spôsobov, ako nájsť podprsenku, ktorý skutočne vyhovuje

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map