Audrey Hepburnová zažila ťažkú ​​hladovku počas druhej svetovej vojny, jej syn zdieľa

Audrey Hepburnová je filmovou ikonou, ktorú súťažili len niektorí ďalší, ale pre ňu je viac ako len to, čo vidíme na obrazovke. Teraz, 25 rokov po jej smrti, Hepburnova rodina hovorí o tom, čo je herečka a bojoch, ktoré vydržala počas jej búrlivého detstva.

ľudia hovoril s jeho synom Hepburnovou, Lucou Dottim a Robertom Woldersom, jej romantickým partnerom od roku 1980 až do jej prechodu v roku 1993, o živote a dedičstve herečky. Prejdite si našimi prvými siedmimi takeaways z rozhovoru nižšie a spoznajte legendu striebornej obrazovky úplne novým spôsobom.

TK
Bettmann Archív / Getty

1. Počas druhej svetovej vojny zažila ťažké hladovanie

“Do konca vojny bol [Hepburn] veľmi blízko k smrti,” povedal Dotti. “Ona prežila jedením kopytníkov a tulipánových žiaroviek a pitnej vody na vyplnenie žalúdka. Bola takmer 5’6 “a vážila 88 libier, mala žltačku a edém.”

2. Chudokrvnosť ju ublížila po celý život

Dotti povedal, že hepburnova anémia mohla byť spôsobená hladom, ktorú vydržala ako dieťa počas vojny.

3. Je to rovnaký vek ako Anne Frank

Herečka mala rovnaký vek ako Anne Franková a neskôr povedala: “To bola dievčina, ktorá to nedokázala a ja som urobila.” Hlas sa roztrhol a jej oči sa naplnia slzami “, keď diskutovali o téme, podľa na Dotti.

VIDEO: Mama Sarah Jessica Parkerovej vyzerá zvláštne ako Audrey Hepburnová

4. Milovala cestoviny a zrná

“Ľudia myslia, pretože bola chudá, že mala poruchu stravovania, ale to nie je pravda,” povedal Dotti. “Milovala talianske jedlá a cestoviny. Jedla veľa zŕn, nie veľa mäsa a trochu všetkého. “

5. Nekonala diéty a užila si Scotch

Wolders povedal, že Hepburn nemal strave, ale užil si cvičenie, čokoládu a škótsku.

6. Ale cvičenie nebolo niečo, na čom sa zdôrazňovala

“Mali by sme chodiť po kilometroch. Mohla by mi prekonať, “povedal Wolders.

“Mala zdravý metabolizmus, ale nebola nadmerná. Nikdy nepovedala: “Dnes musím urobiť päť míľ.” Nemala strave. Mali sme na raňajky hnedý chlieb s džemom, obed bol kuracie alebo teľacie alebo cestoviny, často so zeleninou zo záhrady a na večeru sme často mali polievku s kuracím mäsom a zeleninou. Mala čokoládu po večeri, pečenie čokolády. V noci mala prst alebo dve škótske. “

SÚVISIACE S DANOU: Toto je Fragrance House Behind Grace Kelly a Audrey Hepburn’s Signature fragrances

7. Jej osobná zbierka šiat a spomienok sa riadi aukciou

Hepburnova rodina, Detský fond Audrey Hepburn a Audrey Hepburn Society v UNICEF pracujú s Christie’s na dražbe niektorých Hepburnových šiat a pamätihodností. Táto aukcia sa uskutoční v Londýne 27. septembra a v dňoch 12. až 14. septembra sa uskutoční náhľad v Los Angeles. Online aukcia sa bude konať aj od 19. septembra do 3. októbra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 25 = 35

map