Bábätko? Tu sú tie, ktoré potrebujú

Jedna z prvých vecí, ktorú sa naučíš ako nová mama, je, že nič s dieťaťom nie je to, čo očakávate, a tak to bolo s šaty, ktoré som kúpil na môj prvý deň späť v práci po mojej materskej dovolenke.

Bola som celkom nadšená, že som si zakúpil šaty z chambry, ktoré sa zipsom dozadu, ale keď ma spozoroval, môj šéf (sama matka) zvolal: “Ako to budeš pumpovať?” “Musíš úplne zničiť!” (Od tej doby, “Môžem ľahko pristupovať k mojej prsia?” Je hlavným kritériom, ktoré musia všetky nové oblečenie splniť. Nedávno som sa nútil odísť z rozkošného predaja Max Mara LWD – nie menej! to nemožné.) Netreba dodávať, že som toho dňa odišiel domov a znovu som preskúmal obsah môjho šatníka úplne novým spôsobom.

Zatiaľ čo som dokázal urobiť nejaké kusy práce (ako obalové šaty a gombíky), iní boli v dohľadnej budúcnosti úplne mimo. A nemal by som každý týždeň nosiť to isté päť oblečenie, vyrazil som von ďalší nákupnú cestu a našťastie zasiahla niekoľko maloobchodníkov špeciálne pre dojčiace matky, ktoré dokážu udržať veci šikovné a nákladovo efektívne v tom, že rozhodne chcem nosiť tieto figúrky znovu a znovu. Pretože, ako ste počuli, nové dieťa – nieto ešte šatník – je drahšie než kúpiť tri špičkové Birkins.

Au LaitNajinovatívnejšou súčasťou tohto obchodu môže byť len svetr pulóveru (na hornej, strednej): fauxová nádrž s ošetrovacími otvormi na každej strane trupu sa zmení na úplne nový vzhľad vymenením vymeniteľného predného panela za pár záberov. Na snímke, hore, od L-R: Tee šaty, 188 dolárov; Pullover Cardi, 218 dolárov; Flutter šaty, 198 dolárov.

Loajálne HanaGenius v týchto dizajnoch je v zipsoch ukrytých v bočných šáchach každého odevu – tak diskrétne budete môcť nosiť každý kus dobre potom, čo ste babe jesť pevné látky. Na snímke, nižšie, od L-R: Nicole blúzka bez rukávov, 88 dolárov; Julia blúzka s krátkym rukávom, 88 dolárov; Cybelle vrecká s krátkym rukávom, 105 dolárov.

chic-ošetrovateľskej bielizeň
Zdvorilosť

SeraphineŽiadna iná ako Kate Middletonová je fanúšikom tejto značky a ak je to dostatočne dobré pre princeznú … Topy a šaty obsahujú okraje, spony a iné tajné otvory, ktoré vyzerajú na trende, nie sú zrejmé. Na snímke, nižšie, od L-R: Natalie pruhovaný zábal predný sveter v bambusu, 99 dolárov; Rebecca mäta bambus v-krk jumper, 89 dolárov; Polka dot falošný zábal šaty, 99 dolárov.

šik-dojčiace bielizeň-2
Zdvorilosť

Navyše, pozrite sa, ako niektoré z našich najobľúbenejších módnych mamičiek vyzerajú na hrbole! 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 64

map