Baby Bump Nikki Reed je najnovší model pre jej módnu líniu

Nikki Reed je bábätko na to znova. V pondelok, menej ako týždeň po tom, čo spolu s manželom Ianom Somerhalderom oznámili, že očakávajú svoje prvé dieťa spolu, herečka opäť priniesla zmenu postavy na tvár, tentoraz modelovať materské šaty z novej udržateľnej odevy, Bayou s láskou.

“Pozrite sa na naše udržateľné a nízke chemické možnosti pre mamu byť,” 28-rok-starý súmrak hviezda tituloval jej fotografiu v jersey pletené šaty s jednou rukou jemne spočíva na jej rastúce brucho.

Pozrite sa na naše udržateľné a nízke chemické možnosti pre mamas byť ���� #bayougirl #bayouwithlove #sustainablefashion #maternity

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Bayou With Love (@bayouwithlove)

Oblečenie, ktoré je vhodne pomenované ako “Nikki”, je vyrobené z Tencelu, udržateľného vlákna bez chemikálií. Podľa svojho popisu na stránkach módnej línie sa vôňové materské šaty (ktoré predávajú za 200 dolárov) predstavujú nadmerné diery pre paži, rozdeľujú sa na kolená a krk, ktorý umožňuje opotrebenie mimo ramena.

SOUVISLOSTI: Nikki Reed a Ian Somerhalder očakávajú svoje prvé dieťa dohromady – pozri sladké oznámenie

Reed a Somerhalder nedávno oslávili svoje druhé výročie svadby. Ďakujeme za náš obľúbený pár upírov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 17

map