Bachelorette Garrett Yrigoyen má nové ospravedlnenie pre rasistu a Sexist Instagram príspevky

Ak sa nepozeráš Bachelorette Pretože ste príliš zaneprázdnení Veľký brat (ditto) alebo doslova robiť niečo iné, vedzte to: Bachelorette Becca Kufrin sa teraz zaoberá 29-ročným lekárskym predajom Garrettom Yrigoyenom, chlapcom, ktorý urobil splash z get-go, keď si ľudia uvedomili, rasistické, sexistické Instagram príspevky urážajú prisťahovalcov, LGBTQ komunitu a Parkland pozostalých.

Znie to dosť zlé, huh?

Yrigoyen, ktorá je teraz zasnúbená ženskej, ktorá predtým podporovala Hillary Clintonovej a hnutia ako je ženský marec, vydala v máji ospravedlnenie na Instagram, aj keď ľudia ju skutočne nekupovali. A teraz sa vrátil s viacerými dramatikami a novou omluvou.

ÁNO! a to sme urobili. Som tak nadšená, že som s ňou konečne verejne. Úľavu je pre mňa a moju rodinu skutočné, že nemám žiadne tajomstvá.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Garrett Yrigoyen GY (@gy_yrigoyen)

V príspevku-Bachelorette finále s rozhovorom odroda, Yrigoyen objasnil, že jeho sociopolitické názory sa nezhodujú s nepríjemnými príspevkami, ktoré zdieľa. Podľa neho bol len dvojnásobný odklon a ani si neuvedomil, na čo sa pozerá! V skutočnosti je to dosť vlastenecký človek a práve si myslel, že podporuje dobrú ol ‘USA tým, že nájde fotky “muža v uniforme”.

“Spočiatku, keď som nasledoval tieto účty, je to preto, že som vlastenecký človek. Podporujem naše vojská a milujem svoju krajinu, takže keď som na začiatku videl tieto príspevky, len by som sa prechádzal – vidím muža v uniforme alebo niečo takého – a ja by som len prešiel a len, Neviem, zdvojnásobte, “povedal.

“Nikdy som sa na to nezaoberal, ani si nečítal komentár ani značky, kým ho [Kufrin] nezačal hovoriť so mnou a povedal:” Garrett, to nemôžete urobiť. Musíte čítať to, čo podporujete a páčiť, a nie len urobiť si obraz o tom, čo stojí za to, pretože ľudia označujú veci a dávajú veci pod ním, ktoré ju spájajú s obrazom, kým na to čítajú ostatní ľudia. ” Len preto, že na to nehovoríte, neznamená to, že iní nie. Tak mi pomohla vidieť všetky strany. “

Pamätajte si, že v roku 2001 Britney Spearsová z “Boys”, kde spieva, “… a keď je dievča s jedným, potom má kontrolu!” To znie pravdepodobne v tejto situácii.

súvisiace: BacheloretteBecca a Garrett už zažívajú tento boj o vzťahy

Pokračoval v ďalšom obrane, vysvetľoval, že “neveril posolstvám, ktoré som mal rád, práve som prechádzal a zdvojnásoboval.” Pokiaľ ide o obrázok, ktorý sa mu páčil, že maloval Parkland, ktorý strieľal prežil David Hogg ako krízový herec, on odhalil akékoľvek spojenie s týmto postojom a vlastným systémom viery.

“Nie, neverím, že David Hogg je krízový herec. Bola to ďalšia vec, ktorú som musel vzdelávať, a [Kufrin] mi to pomohol. Spočiatku som ani nevedel, čo je krízový herec, takže je to časť mňa, ktorá rastie a len je viac vzdelaná v tom, čo vlastne podporujem a páčím, “povedal.

Mali by ste skvelý informatívny tip od spoločnosti @repyourwater, že každý, kto loví pstruhy, by mal vedieť a sledovať bezpečnosť a ochranu rýb pri chytaní a uvoľnení. “Chceli ste jednoducho poslať rýchly tip na prežitie pstruhov pri rybolove a uvoľnení. Ak manipulujete s rybami, uistite sa, že ste ich držali v bruchu mokrými rukami. Keď lipí ryby, často sa ich čeľusť pretrhne, aj keď sa zdajú byť v dobe, keď zvyčajne nemôžu kŕmiť. Je zrejmé, že keď sa chystáte jesť to neplatí “:: #flyfishing #rainbowtrout #trout #troutunlimited #catchandrelease #truckeeriver

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Garrett Yrigoyen GY (@gy_yrigoyen)

Z rýchleho posúvania sa Yrigoyen teraz riadi množstvom účtov Instagramu súvisiacich s rybolovom, takže … nemali by sme očakávať, že sa znova objaví niečo ryby, správne?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map