Bachelorette JoJo Fletcher nám hovorí, čo herný snubný prsteň vyzerá ako

Moment je konečne tu. Dnes večer, buď Jordan, alebo Robby urobia všetko dramatické za to konečne na kruhu na ňom počas finále sezóny Bachelorette.

Aj keď sme si celkom istí, že JoJo skončí s prstencom Neil Lane na svojom štvrtom prstu (“Som neuveriteľne šťastná,” povedala nám), ešte stále zostáva väčšia otázka – čo presne bude vyzváňací kruh vyzerať? “V posledných rokoch som veľa premýšľal o druhu kruhu, ktorý by som chcel, a ja vždycky chodím tam a späť o rôznych rozdieloch,” povedal Fletcher, keď sme sa s ňou dostali skôr v tejto sezóne. “Vždy sa opieram o jednoduchšie nastavenie. Namiesto niekoľkých veľkých kameňov milujem jednu veľkú skálu na jemnej, malú kapelu. Niečo nadčasové. “

SPOJENÉ: JoJo Fletcher má úžasné vlasy – tu je to, čo používa

Pokiaľ ide o proces výberu kruhu na show, klenotník Neil Lane prináša šesť až osem štýlov, z ktorých si dvaja muži môžu vybrať svoje návrhy. Do dnešného dňa sa nebudeme dozvedieť, s ktorými z nich ide, ale pozreli sme na niektoré možnosti, ktoré Jordán a Robby zvažujú v sezóne finale promo.

jojo Bachelorette Ring 1 - Embed 2016
Zdvorilosť ABC
jojo Bachelorette Ring 7 - Embed 2016

 

Zdá sa, že Jordán je na správnej ceste, keď skúma obrovský oválny tvar diamantu solitér (vyššie). Z toho, čo môžeme povedať, je veľké a odvážne, ale s tenkou kapelou, ktorá je v súlade s JoJovým vkusom. V prehľade sa tiež pozrieme na jeden zo štýlov, ktoré Robby rozhoduje medzi (nižšie). Hoci kus je úžasný, zdá sa, že má multi-kamenné nastavenie a viac vintage-pocit, ako čistý, moderný prsteň, ktorý JoJo opisuje.

jojo Bachelorette Ring 2 - Embed 2016
Zdvorilosť ABC
jojo Bachelorette Ring 6 - Embed 2016

 

V priemere, diamantové krúžky Neil Lane, ktoré muži vyberajú z hmotnosti približne 3,5 karátov, sú nastavené na platinu. Pokračujte v posúvaní, aby ste sa bližšie pozreli na tri omráčenia, ktoré boli v prevádzke. A dajte pozor Bachelorette o 8.00 hod. ET na ABC, aby ste zistili, ktorý prsteň to robí na jej prst. JoJo, máš šťastie, šťastie.

jojo Bachelorette Ring 3 - Embed 2016
Zdvorilosť Neil Lane
jojo Bachelorette Ring 4 - Embed 2016
Zdvorilosť Neil Lane
jojo Bachelorette Ring 5 - Embed 2016
Zdvorilosť Neil Lane
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 + = 86

map