Bar Refaeli Baby Bump Foto nás vidí Double

Druhé dieťa baru Refaeli je na ceste!

Model dieťaťa narastá do dňa a používa Instagram na dokumentáciu.

Ale Refaeli má trochu zábavy; namiesto toho, aby poslala priamu fotografiu v materstve, zdieľala porovnávacie porovnanie, ktoré ukazuje výnimočnú podobnosť medzi jej prvým a druhým tehotenstvom.

V roztomilej výstave športuje ten istý výrez LBD, ktorý má oblúk obliekania, prístup Kim Kardashian West k materskému štýlu. Jediné rozdiely sú jej vlasy – Refaeli skôr vyzeral v polovici hore, v polovici nadol pre jej obrázok z roku 2017 – a jej mužov vzhľad.

Rovnaký týždeň, rovnaké šaty, rovnaké miesto. Iný rok. ✨

Príspevok, ktorý zdieľa Bar Refaeli (@ barrefaeli)

“Rovnaký týždeň, rovnaké šaty, rovnaké miesto, iný rok. : Iskrí:,”je to, ako sa pokúsila označiť funkciu” bok po boku “.

Toto pochádza po niekoľkých nádherných drobných drobných fotografiách začiatkom tohto mesiaca, ktoré obsahujú Refaeli na pláži a ohromujúci čiernobiely záber.

Predstavte si, že nie je žiadna nebo Je ľahké, ak sa pokúsite Žiadne peklo pod nami Nad nami len neba Predstavte si všetkých ľudí, ktorí žijú pre dnešok

Príspevok, ktorý zdieľa Bar Refaeli (@ barrefaeli)

Happy #BumpDay Uverejnite svoj rozhľad na zvýšenie povedomia o potrebe starostlivosti o matku na celom svete. ����

Príspevok, ktorý zdieľa Bar Refaeli (@ barrefaeli)

SPRIEVOD: Bar Refaeli ukazuje, že jej dieťa narazí do Sexy Bikini Snap

Refaeli a manžel Adi Ezra privítali svoju dcéru Liv v auguste minulého roka. Takže až do ich nového zväzku radosti prichádza, sme na tejto fotografii celkom prekvitali roztomilosť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − 47 =

map