Barack a Michelle Obama nemohli byť Cuter vrátiť sa do Bieleho domu ruku v ruke

Začiatok konca prezidentského volebného obdobia prezidenta Baracka Obamu sa stane skutočnejším po tom, čo sa výsledky volieb v utorok začnú. Takže čo bude jeden z najpozoruhodnejších vlastností POTUS, o ktorom si pamätáte? Jeho náklonnosť k prvej dámy Michelle Obamovi.

Preukázať, že neexistuje žiadny vzťah ako vzťah Obama, šťastne ženatý pár druh obrátila poslednú chvíľu kampaň do dnešnej noci v pondelok vo Philadelphii. Pár sa pripojil k demokratickej prezidentskej kandidátke Hillary Clintonovej na zhromaždení v meste bratskej lásky, kde prvá dáma preukázala svoju podporu Clintonovej a pripojila sa k A-listers ako Bruce Springsteen a Jon Bon Jovi.

Pri tejto príležitosti sa ešte raz podarilo do svojho zoznamu pridať ďalší výrazný pohľad, tentoraz v kabáte Narciso Rodriguez na vlne dúhovky, že prekonala podobné farebné šaty a dokončila vzhľad s semišovými topánkami. A keď sme vždy na palube, aby sme šampiónovali módny okamih, nebolo to len jej pohľad, ktorý nás zachytil.

michelle Full Length Embed
AP Photo / Andrew Harnik

Po ich noci sa obamovia vrátili do Washingtonu, D.C., prekročili trávnik v Bielom dome a našim srdcom vynechali rytmus. Prezident sa držal ruky prvej dámy, pozrel ju do očí a z výrazu na tvári sa jej zasmial.

Barack and Michelle Holding Hands Embed
Dennis Brack-Pool / Getty Images

VIDEO: Najlepšie vyzerá Michelle Obama celý čas

Bude nám chýba táto milujúca prvá rodina.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 36 =

map