Barack a Michelle Obama stále napíšu odpovede na Bílý dom Fan Mail

Mesiace potom, čo sa rozlúčili so životom v Bielom dome, bývalý prezident Barack Obama a prvá dáma Michelle nám dali len ďalší dôvod, prečo im chýba.

Podľa fotografie zdieľanej používateľom služby Twitter, Brooke Allen, si mocný pár stále vezme čas na odpoveď na pero na poštu fanúšika Bieleho domu – dokonca osem mesiacov po skončení funkcie. V pondelok sa Allen prihlásila do aplikácie sociálnych médií, aby zdieľala sladkú správu od bývalej prvej rodiny, ktorá poslala svoje želania po tom, čo nemohli prijať svadobnú pozvánku fanúšikov.

“Blahoželáme vám k svadbe,” píše správa. “Dúfame, že vaše manželstvo je požehnané láskou, smiechom a šťastím a že vaša väzba rastie s každým rokom.”

VIDEO: Michelle Obama sa stáva čestným v post-bielom živote v prvom verejnom vzhľade

Dochádza k záveru: “Táto príležitosť predstavuje začiatok celoživotného partnerstva a keď sa pustite do tejto cesty, vedzte, že máte to najlepšie pre mnohé radosti a dobrodružstvá, ktoré sú pred námi.”

Obaja fanúšikovia Obamase odpovedali skokom na palube s vlastnými osobnými listami. Jedna žena zdieľa dcérsku správu od prvého páru, ktorá jej blahoželala k zrodu svojej dcéry v októbri, zatiaľ čo jeden študent strednej školy získal absolventské prekvapenie života.

SOUVISLOSTI: Obama berie Airport Selfie s dieťaťom, robí jej deň

Môžete to pridať do zoznamu z mnohých dôvodov, prečo budeme vždy mať obtiažne miesto pre obamov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 − 30 =

map