Barack Obama sa nedokázal zhromaždiť lampu pri prechode Malia do jej vysokej školy

Dobrá vec bola Michelle!

V premiére nového, šiestich epizód Netflixu Davida Lettermana, Môj ďalší hosť potrebuje žiadny úvod, bývalý prezident Barack Obama citlivo hovoril o širokej škále problémov, vrátane toho, aké bolo, aby sa v septembri pohybovala najstaršia dcéra Malia na vysokú školu – znepokojujúca skúsenosť, ktorú predtým prirovnal k “otvorenej operácii srdca”.

Podľa čas, Obama, 56-ročný, spomína na deň, keď on a zvyšok rodiny premiestnili Maliu do svojho prvého ročníka na Harvarde a ako Malia cítila hlboké nepríjemnosti, vstúpila a navrhla, aby on, dvojnásobný vodca slobodného sveta , pomôžte jej zostaviť lampu.

“V podstate som bola zbytočná. Všetci ma videli plakať a myslieť sa v podstate v predchádzajúcich troch týždňoch, takže Malia, ktorá je veľmi premyslene, chodí: “Oci, viete, mám túto lampu v tejto krabičke, mohli by ste dať stolnú lampu dohromady?” Povedal som: “Áno,” povedal Lettermanovi.

“Mala to trvať päť minút alebo tri minúty a malo jedno z tých malých nástrojov,” pokračoval Obama. “Mali to len štyri časti a len som tam sedel, pracujem na tej veci už pol hodinu a zatiaľ Michelle dokončila čistenie a organizuje skrine a ja som bol dosť patetický.”

Obama ďalej odhalil, ako sa odvtedy podarilo, a pripustil, že technológia značne pomohla a dodala, že on a text Malia sa takmer denne. Všetky srdce emojis, ktoré mu pošle, neublížia!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map