Barack Obama zdieľa svoje obľúbené piesne z roku 2017 – Pozrite sa, kto urobil rez

TK
Jamie McCarthy / Getty

Zvyčajne, Barack Obama poskytuje ďalší dôkaz, že bude vždy jedným z najlepších politík.  

Ako to robí rok čo rok, bývalý POTUS oslávil nový rok zdieľaním svojich obľúbených kníh a piesní roka, medzi ktoré patrí Travis Scott “Butterfly Effect”, “Chanel” Franka Oceana a “Krátky” Kendrick Lamar tento čas.

“Počas môjho predsedníctva som začal tradíciu zdieľania čítaní a playlistov,” napísal Obama v a Príspevok na Facebooku Nedeľa. “Bol to pekný spôsob, ako uvažovať o dielach, ktoré so mnou rezonovali a zdvihnúť autorov a umelcov z celého sveta. S určitým časom na rukách, aby som sa dostal do popredia, chcel som zdieľať knihy a hudbu, ktoré ma najviac páčili. Zo skladieb, ktoré ma priviedli k príbehom, ktoré ma inšpirovali, tu je môj zoznam 2017 – dúfam, že sa vám to páči a budete mať šťastný a zdravý nový rok. “

Pokiaľ ide o obľúbené knihy Obamu, Napájanie Naomi Alderman, Janesville: Americký príbeh Amy Goldstein, Vyhnané: Chudoba a zisk v americkom meste od Matthewa Desmonda a Päť karátová duša James McBride bol len niekoľko, ktoré sa dostali do zoznamu.

Keď prišlo na skladby, ktoré nemohol prestať hrať, Daniel Caesar “Blahoslavený”, “divné myšlienky” od DJ Khaled (feat Rihanna a Bryson Tiller) a “Family Feud” Jay-Z (feat Beyoncé) tiež urobil jeho zoznam.

Pozrite sa na úplný zoznam Obamu vo svojom príspevku na Facebooku nižšie:

Počas môjho predsedníctva som začal tradíciu zdieľania čítaní a zoznamov skladieb. Bol to pekný spôsob, ako zamyslieť sa…

Poslal Barack Obama v nedeľu 31. decembra 2017

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map