Barbara Walters Turns 87! Pozrite sa na legendárny novinársky bezchybný štýl počas rokov

Veselé narodeniny, Barbara Waltersová! Ekonomický novinár a televízny hostiteľ má dnes 87 rokov.

Skutočným trailblazerom, Walters skutočne pripravil cestu pre ženy, ktoré chcú vstúpiť do spravodajského priemyslu. Ona nastavila tón ako spisovateľ-producent na NBC dnes na začiatku šesťdesiatych rokov minulého storočia, skôr než sa nakoniec zúčastní slávneho ranného programu a začne slávnu kariéru s rozhovormi s niektorými z najznámejších svetových reportérov, vrátane ročných Barbara Waltersová špeciálna, 20/20, a Výhľad. Všetci od Fidela Castro po Moniku Lewinsky, Michael Jackson, Katharine Hepburn, a Oprah Winfrey sedel oproti legendárnej Walters.

FOTKY: Oslavte narodeniny Barbary Waltersovej s pohľadom späť na jej štýl v priebehu rokov

Aj keď technicky odišiel po dokončení posledného vystúpenia ako spoluobsluhy Výhľad pred dvoma rokmi príde Walters príležitostne z lavičky pre špeciálne rozhovory – vždy stelesňujúci klasicky elegantný štýl. Niet pochýb o tom, že slávna novinárka je stále po vysokej dopyte po takej dlhej a plodnej kariére, a to ako on-air, tak aj mimo nej a sme vďační za jej pokračujúcu tvrdú prácu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map