Barbie má svadobné šaty s Oscar de la Renta Svadobné šaty

Barbie si v priebehu rokov prevzala veľa osobností (bola to všetka od Karla Lagerfelda po Katnissa Everdeena až po Andyho Warhola), ale jej najnovší vzhľad je dievčenské sny. V partnerstve medzi Mattelom a Oscarom de la Renta prichádza “tu prichádza Barbie” moment, v ktorom bol archívny jar 2014 svadobné šaty dizajn (Oscar de la Renta originál) sa zmenšil do veľkosti, aby sa zmestili Barbie.

“Oscar de la Renta bola prvou dizajnérom, ktorá vždy spolupracovala s Barbie, čo je úžasné,” hovorí Robert Best, senior riaditeľ dizajnu Barbie. “To bolo v roku 1985 a potom v roku 1998 (na obrázku nižšie). Oscar je vždy meno, ktoré sa objaví na červenom koberci, meno, ktoré ľudia milujú. Tím (Barbie) sa stretol s tímom Oscara a veľmi sa zaujímali o to, že z nich prišla nevesta. “

barbie & Oscar De La Renta Embed 3
S láskavým dovolením spoločnosti Mattel Inc.

Ale tím v Mattelovi rýchlo poukáže na to, že nie, Barbie sa neožení, ani to nie je poctou neskorému Oscaru de la Renta, ktorý zomrel v roku 2014. Tak prečo nebol svadobný dizajn Peter Copping (kreatívny riaditeľ, ktorý je v súčasnosti na čele luxusného domu)? “Keď sme začali dialóg, došlo k veľkej zmene, a Oscar bol ešte nažive a my sme šli s archívmi,” povedal Best otvorene. “Zmena stráže s Petrom sa ešte nestala, nakoniec sme boli nadšení z našej voľby a Peter to tiež miluje.” Oblečenie predstavuje všetko, čo každý miluje o Oscara.

Oblečenie, o ktoré sa hovorí, je vynikajúca bezšliahová vyšívaná šnúrka z tkaniva s mimoriadne svetlým modrým oblakom tylu ako vlaku. Pre najlepšie to tak presne zapĺňa štýl štýlu Oscar de la Renta ako značku – je to klasické, ale s moderným okrajom. Ale zmenšovanie na to, že Barbie prišla s vlastnými výzvami, ako nájsť náhradnú látku pre šaty, pretože pôvodná čipka bola príliš ťažká alebo zostala verná bohatým, barokovým detailom svadobných šperkov na mikroúrovni.

SÚVISIACE: Limitovaná edícia 150 dolárov Moschino-Clad Barbie sa predáva za menej ako hodinu

“No, máme zmršťovací stroj,” Najlepšie vtipy, keď sme sa pýtali na tento proces. “Je to prekladanie detailov, aby ste sa uistili, že ste zachytili všetky hlavné detaily.” A ako cíti posledný pohľad?

“Pracoval som tu 20 rokov a pracujem na veľa bábik, ale toto mi dýchalo,” hovorí. “Je ľahké byť unavený a byť ako” ďalšia bábika “, ale to vyzerá veľkolepe. Som naozaj hrdý na to, čo tím dosiahol.”

A obal tiež stojí za zmienku. Barbie je obalená modrou farbou (rovnako modrou farbou, ktorá je podpisom Oscara de la Renta), laserom vyrezaným krajkovým rukávom, ktorý obklopuje nedotknutú bielu škatuľku, ktorá sa otvára na pozadí bielych ruží. Je to skutočne úžasný zberateľský predmet. Oscar de la Renta Barbie je k dispozícii za 175 dolárov od dnešného dňa barbiecollection.com a oscardelarenta.com.

barbie & Oscar De La Renta Embed 1
S láskavým dovolením spoločnosti Mattel Inc.
barbie & Oscar De La Renta Embed 2
S láskavým dovolením spoločnosti Mattel Inc.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 9

map