Barefoot Jennifer Lawrence chytil Ride na Hunky Poručený priateľ

Podľa internetu existuje nespočetné množstvo nádherne nechutných infekcií, ktoré môžu ľudia zraziť z chôdze naboso. Medzi nimi: Hookworm, noha športovca, tetanus a ďalšie super zábavné a báječné veci, ktoré sa môžu premeniť na huby … dostanete obrázok.

Ale keď ste bohatí, slávni a zamilovaní, kto sa stará o čistotu, nie? To je prípad Jennifer Lawrence, ktorý nám v stredu večer pripomenul, prečo je internet posadnutý Jennifer Lawrenceovou: je to zvláštne, relatívne a zábavné AF. To znamená, že nie sme prekvapení, že nie je proti tomu, aby šla naboso v betónovej džungli. Koniec koncov, J.Law má históriu nechať jej prsty bežať voľne na verejnosti.

Jennifer Lawrence
TheImageDirect.com

Tentoraz bola herečka fotografovaná, aby sa dostala domov do svojho bytu v New Yorku, zatiaľ čo sa na ňom vrátila spisovateľka, umelecký gallerista Cooke Maroney. Pozri, nie sme polícia topánok. Lawrence môže urobiť, ako sa mu páči, a ak by niekto ponúkal, aby sme si niesli topánky a doslova nás previedli z nohy,. 

Všetko, čo hovoríme, je jednoduché: ak sa chystáte bosieť, len sa uistite, že máte hlavu nadol.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 35 = 36

map