Barely rozpoznáte Amanda Seyfriedovú ako brunetku

Kto je tá smutná, vážna bruneta oblečená všetko v čiernej farbe? Počkaj, je to Amanda Seyfriedová! Blondínska krása obliekla tmavovlasú parochňu pri natáčaní svojho najnovšieho filmu, brzo, v New Yorku a ak sa pozriete rýchlo, možno ju dokonca nebudete spoznávať.

30-ročná herečka a modelka je známa svojimi nádhernými blond vlasmi, takže nie je žiadnym prekvapením, že vyzerá radikálne inak s temnými tmavými zámkami. Avšak vážnejší pohľad určite vyhovuje nálade brzo, futuristický psychologický thriller so Seyfriedom oproti Clive Owenovej. Keď bol Seyfried spozorovaný na sérii, bola oblečená v čiernej farbe, nosila trenčový kabát a kožené rukavice s tvarovanými nohavičkami a podpätkami na kotníku. Ak chcete dokončiť súbor, ona bola hojdacia rameno-dĺžka bruneta parochňa s wispy bangs a low-key makeup vzhľad.

Seyfried poslal niekoľko fotiek na sociálnych médiách, zatiaľ čo nosil tmavú parochňu, vrátane roztomilého s jej obľúbeným pooch na Národný deň psa a druhý s priateľom vo dvore. Pod obrazom so svojim novým štvornohým kamarátom napísala: “Oslobodený oslík strieľal v parochni.”

Happy #nationaldogday, ľudia!

Fotografie, ktorú vyslal Amanda Seyfried (@mingey)

Oslobodený oslík strieľal v parochni �� @ elipowers11

Fotografie, ktorú vyslal Amanda Seyfried (@mingey)

SÚVISIACE: Zistite, ako môžete pomôcť Amanda Seyfried Uložiť domáce zvieratá v túžbe

Určite sa zdá, že sa teší novému účesu – môže sa ubrániť a urobiť z neho trvalú zmenu? Budeme musieť čakať a vidieť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 64 = 72

map