Baywatch Stars Dwayne “The Rock” Johnson a Zac Efron predvádzajú svoje šialené telo v súťaži o zdvíhanie pneumatík

Život sa zdá byť imitáciou umenia na súbore Baywatch movie. No, to, alebo obsadenie nadchádzajúcej komédie sa naozaj veľmi páči. Počas víkendu Dwayne “The Rock” Johnson poslal snímku s ním a jeho hviezda Zac Efron, ktorá mala súťaž o pokrývajúcej pokrývajúce pneumatiky. Ale to nebolo ani časťou filmu. Robili to len pre zábavu! Hoci keď ste v takom dobrom stave ako títo chalani, zdvíhanie obrovských pneumatík je pravdepodobne zábavné.

Vedľa pic Johnson napísal sladkú a srdečnú správu o svojom “zlom zadku” a “mierne dysfunkčnom” Baywatch family. Napísal: “Produkcia pre tento deň skončila, všetky bonusy sa uberajú domov a slnko klesá a ja a @zacefron odmietnu odísť do súťaže pokrývajúcej pokrývajúcej sa pneumatiky, ktorá trvala niekoľko hodín.” Prečo? Pretože sme #BAYWATCH, my “zlé zadek a my sme trochu nefunkčná rodina ✔” Na vedľajšej disciplíne poznámku juuuuuust počkajte, kým neuvidíte šialený tvar môj chlapec Efron sa dostal do nášho filmu Hrdý na tvrdú prácu vložil dovnútra Tak to robíte charakter “Iconic”, stále som kopol jeho sladkosti v tejto súťaži. ” Potom zahrnul hashtags, “#OnSet”, “# TwoMeatheadsActingLike12YearOlds” a “#EpicFunThough”.

 Rock - Zac Efron - insta
therock / Instagram

PRIPRAVUJEME: Priyanka Chopra’s Evil Baywatch Úloha bola napísaná pre chlapíka

Priyanka Chopra, ktorá hrá dievčatko filmu, má tiež veľkú chválu pre obsadenie, s ktorou sa stretla na prvom stole, ktorú si vo februári prečítala. “Bolo to len tak zábavné čítanie s celým obsadením. Casting je úžasný, “povedala V štýle. “Každý je len taký na tom s časťami, a samozrejme hrať na baddy bol najviac zábava.”

SÚVISIACE: Táto Sexy Shirtless Foto Zac Efron bude váš deň

Film je určený na vydanie v máji 2017. Nemôžeme, kým nevyjde, ale nemôžeme sa dočkať, kým sa na sade nestane!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − 49 =

map