Behati Prinsloo flaunts Jej dieťa narazí na kožnú čiernu minidresu

Behati Prinsloo spôsobuje, že tehotenstvo vyzerá ako vánok. Model, ktorý očakáva svoje druhé dieťa so svojím manželom a Maroonom 5 frontmanom Adamom Levineom, bol v nedeľu spozorovaný na trhovisku Beverly Hills Farmer v čiernej miniatúrke,.

Prinsloo, ktorý opustil dieťa Dusty Rose doma, vyzeral žiarivo v krivokom objímaní mini, ktorý tiež ukázal svoje dlhé nohy. Spárovala šaty s čiernymi a bielymi platformami Vans tenisky (65 dolárov, nordstrom.com), ružové fuzzy kabelky a tmavé odtiene, drží oranžové smoothie a slnečnice v rukách. Ak by sme nevedeli lepšie, mysleli by sme si, že Prinsloo bude spozorovaný v mŕtvom lete, ak nie na jarnú vzorovanú bundu inšpirovanú jeseňom na ramenách, aby nám pripomenula, že je to v skutočnosti október.

tk
ROMA / MEGA

Toto nie je prvýkrát, čo sa mama má ukázať svojim materským štýlom, zatiaľ čo popadne niektoré potraviny. Minulý týždeň vystúpila na farmárskom trhu v Beverly Hills v Kalifornii v mierne orezanom tričke a nízkych šľapajňach Adidas, ktoré ukazovali náznak jej holého biča.

TÝKAJÚCE SA: Tehotná Behati Prinsloo sa riadi týmto plánom presnej stravy, aby ste zostali zdraví

Prinsloo oznámila svoje druhé tehotenstvo na 13. septembra s fotografiou svojho nárazu v bikinách. “ROUND 2,” napísala.

KROK 2…..

Príspevok, ktorý zdieľa Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Nemôžeme čakať na splnenie ich nového prírastku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − 84 =

map