Bella Hadid akceptuje ocenenie GQ modelu roku v úžasných šatách mimo ramena a prináša mámu ako jej dátum!

Dobre ahoj, Bella Hadid! 19-ročný bol menovaný GQ ‘modelu roka a ona vyzerala každú chvíľu o časť pri prijímaní ocenenia počas GQ ‘slávnostné oslavy mužov roku v Londýne utorok večer.

Hadid omráčil v šampanskom šatách Bardot šaty od Huga Bossa s výstrihom, ktorý dopĺňal jej tvár a tvár karamelu. Odvážna, stehná vysoká štrbina odhalila jej mile dlhé nohy, ktoré boli ďalej zdôraznené dvojicou strappy zlatých podpätkov. Prispôsobila svojmu pohľadu trblietavému diamantovému kobercovi a kolekcii koktailových prsteňov a mala na sebe dlhé hnedé vlasy a rozdeľovala sa uprostred.

Hadid bol očividne šokovaný cťou a vyhlásil, že má “trochu infarkt”, keď sa dostala na pódium, aby prijala ocenenie modelu roka od kolegu modelky Ashley Grahamovej. S jej ocenením v ruke nádherný dospievajúci vzdal hold svojej matke (a jej dátum na noc), bývalá modelka a reality hviezda Yolanda Foster. “Je to po prvýkrát, čo moja mama už štyri roky bola z postele a urobila si vlasy a make-up a ja som tak šťastná, že je tu,” povedala davu, odkazujúc na verejnú bitku svojej matky s Lyme chorobou.

Attends the GQ Men Of The Year Awards 2016 after party at the Tate Modern on September 6, 2016 in London, England.
David M. Benett / Getty

SÚVISIACE: Bella Hadid a Mom Yolanda Foster nosia zodpovedajúce červené kúpacie obleky

Blahoželáme, Bello!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 + = 64

map