Bella Hadid Demos Ako začleniť spodnú bielizeň do každodennej šatníka

Často sa pozeráme na štýl ulíc modelov, aby sme určili ďalší horúci trend v sezóne, a ak je oblečenie Bella Hadida minulý týždeň nejakým náznakom, spodná bielizeň je určite veľká. Krása bola v nedeľu spozorovaná v Los Angeles v obleku inšpirovanom spodnou bielizňou, ktorá spôsobila, že jej nohy vyzerali mimoriadne sexy.

19-ročný model obliekol ružový korzetový top s vysoko pásovým džínsovým šortkou a dlhou bundou z bundy, aby si obesil s priateľom v LA Accessorizing s baseballovou čiapkou, čiernymi teniskami a bowlingovou taškou, podarilo sa zmierniť špičkové sexuálne odvolanie za denný náležitý vzhľad. V ružovej odtiene dieťaťa, spodná bielizeň inšpirovaná špičkou funguje dobre mimo spálňu.

Nie je to prvýkrát, čo sme v poslednej dobe videli hviezdu s ružovým spodným prádlom. V piatok Selena Gomezová odišla do spoločnosti Instagram, aby si podala fotografiu sama, ktorá sa jesť s’mores vo svetlo ružovej klišé na streche táboráku, takže IRL spodná bielizeň má celkový trend sledovať.

s’mores

Fotografie zverejnenej Selene Gomez (@ selenagomez)

Súvisiaci: Bella Hadid: Vlastní dráhu amfAR v Super Sexy Silver Tepláková súprava

Takže ako môžete urobiť tento vzhľad vhodný za budoár? Ak máte pochybnosti, urobte ako Hadid a vrstvu, vrstvu, vrstvu. S dno s vysokým spodným okrajom a nadmerným zvrškom, najmladšia sestra Hadid robí jej korzet prácou na obed.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − 83 =

map