Bella Hadid ukazuje svoje slávne krivky v ponorom Denim Jumpsuit

Bella Hadid je oficiálne modré dieťa džínsy.

Po minulom týždni vystúpenia v Paríži minulý týždeň v Paríži na sebe tmavú džínsovú bundu a zodpovedajúcu džínsovú sukňu s čiernym topánkom, čiernym vestovým klobúkom, ozdobeným koženým krížovým vreckom a purpurovými sametovými batoľatkami, vrcholový model dokázal opäť svoju kariéru v krivke -húbení denim jumpsuit, zatiaľ čo ísť do vybavenia Victoria Victoria Secret Fashion Show včera v New Yorku.

20-ročná mladá ulica veľkého jablka v sexy sedemdesiatke inšpirovanom počte druhých kombinérskych kombinéz, ktoré obsahovali štyri kapsy na náplaste, rozkrojené nohy a prudký zips. Hadid si vzal sexy onesie s dvojicou čiernych podpätkov spolu s čiernym a bielym koženým vrchným vreckom. Svoju podpisovú čiaru brunetky vyformovala vo voľných vlnách bombu a vyrazila na lesklej ružovej farbe pery.

Milujte jej pohľad? Máte šťastie: práve teraz môžete vyzdvihnúť jej presné jumpsuit za 230 dolárov na secondskinoveralls.com.

SÚVISIACE: Bella Hadid Channels Vnútorná francúzska dievčina v Denim na Denim, zatiaľ čo vonku v Paríži

VIDEO: 10 krát Bella Hadid skalila dráhu

Tento súbor definitívne definuje význam skintight.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − 40 =

map