Bella Thorne je červená horúca ako zombie roztlieskavačky

Vyzerá to, že jeden kostým jednoducho nestačí na Bellu Thorne!

Nádherná herečka vytiahla všetky zastávky, aby sa na druhú noc Halloweenového víkendu pozrela zombie roztlieskavačka. (V minulosti bola skromná cowgirl.) V typickom štýle Thorne udržovala veci strašidelné, ale provokatívne v čiernej a červenej kožušine oblečenej na koži, doplnenom o pigtails, čierne stužky, podkolienky a zombie make-up. Červená hlavica nebola sólovým činom, pretože sa združovala so svojou 23-ročnou sestrou Dani. Dvadsaťpodlažená v uniformách pre “Devils” s sukne zdobené pentagram patche a “666” šitie na živôtik. Strašidelné! Dievčatá to držali tvrdé tým, že zahŕňali ťažké kovy, ako zombie, a mali na sebe špicaté kožené obojky a strieborné septové krúžky.

bella Thorne 1
bellathorne / snapchat
bella Thorne 2
bella

Sestry Thorne prešiel všetkými svojimi Halloweenovými make-upmi, športujúcimi falošnými krvami a dutými očami. Bella si vybrala tmavé pery a okrídlenú podšívku, zatiaľ čo sestra Dani zdôraznila svoje spravodlivé rysy s odvážnymi obočami. Kompletná transformácia zombie bola zdokumentovaná na účte Snapchat z účtu Belly, len ak by ste chceli tento vzhľad zopakovať doma pre vlastnú Halloweenovú zábavu.

bella Thorne 3
bellathorne / snapchat

VIDEO: Halloween Spiderweb Mask Tutorial

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 5

map