Bella Thorne Rocks Super Racy Cowgirl kostým pre Halloween

Bella Thorne nie je odhodlaná zobrazovať trochu (alebo dokonca veľa) kože. Thorne’s abs sú legendárne vo svojich Instagrame a Snapstories. Jej Halloween vzhľad v tomto roku sa ukazuje byť nie je iný. Zabudnite na strašidelné: Thorne šiel priamo na niečo oveľa viac odhaľujúce.

Nádherná rusovláska rozhádzala kostým kostýmov, ktorý pravdepodobne na ranči nebol príliš veľa. Ružový a čierny vzhľad zahŕňal Barbie-ružový klobúk, vestu a opasok, rovnako ako čierna šatka, racy čierna čipka zdobená Gooseberry intimates bodysuit (139 dolárov, gooseberryintimates.com), a obrovské stehenné čierne topánky.

bella Thorne 1
bellathorne / snapchat
bella Thorne 2
bellathorne / snapchat

SÚVISIACE: 15 krát narodeninovú dievčinu Bella Thorne sa odvážila vyhnúť jej tónovanému abs

bella Thorne 3
bellathorne / snapchat

Thorne si udržal svoj make-up vzhľad v tej istej farebnej rodine s čiernymi a ružovými odtieňmi. S jej žiarivým zvýrazňovačom, ružovými perami a obojstranným obočím sa podarilo vyzerajú ako pekné a hravé – hlavne s jemným nádychom klasického make-upu Halloweenu. Thorne na jednej lícnej strane zakričal ruku natažený jazvou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + = 3

map