Ben Affleck oslavuje Národný deň najlepších priateľov s kolážou Matta Damona

Je to brnenie pre veky: Ben Affleck odišiel do Instagramu na Národný deň najlepších priateľov, aby oslávil veľmi zvláštneho muža v jeho živote – konkrétne jeden Matt Damon.

V stredu Affleck zdieľala koláž, ktorá ukazuje tvár dieťaťa Dobrý Will Hunting čo-hviezdy zdieľať zvláštny okamih v tom, čo sa zdá byť Damon narodeniny. Slávnostná séria štyroch fotografií ukazuje, že Damon rozbila Affleckovu tvár do narodeninového dortu, keď sa jeho priateľ odvážil dať prst do polevy. “Ten chlap,” 43-ročný herec označil čierne a bielu návratovú koláž.

Tento chalan. #NationalBestFriendsDay

Fotografie, ktorú poslal Ben Affleck (@benaffleck)

Affleckova pozícia je vhodná vzhľadom na to, že dlhoroční priatelia boli nedávno ocenení ocenením “Guys of the Decade” v sobotu. Herci sa rozhodli vyzdvihnúť svoje epické priateľstvo tým, že robia srandu z iných briliantov, ktoré celkom neuskutočnili strih, volajú silné duše ako George Clooney a Brad Pitt a James Franco a Jonah Hill vo svojom prijateľnom prejave.

SÚVISIACE: Ben Affleck a Matt Damon Poke zábava v George Clooney

Damon skončil svoj prejav vážnejšou poznámkou so sladkým výkrikom svojho najlepšieho priateľa: “Po desaťročiach a desaťročiach priateľstva chcem poďakovať môjmu najvyššiemu mužovi za desaťročie.” aw! Títo dva vyhrajú celoštátnu hru najlepšieho dňa priateľov, ruky nadol.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map