Benedikt Cumberbatch je 40! Pozrite sa na všetko, čo dosiahol, v cti svojho milostného dňa

Benedikt Cumberbatch – jeden z našich najobľúbenejších anglických bavičiek – sa po dvoch desaťročiach pracuje ako herec. Dnes oslavujeme svoj medzník za narodeniny tým, že poznáme jeho množstvo úspechov. Počas svojej kariéry nielen že získal množstvo pôsobivých divadelných, filmových a televíznych úloh, ale je známy aj ako mimoriadne charitatívny chlapík. Na počesť Cumberbatchovho dňa sme zakomponovali 9 z jeho mimoriadnych životných momentov. Prejdite nadol, aby ste videli, ako všetko prefúkne.

1. Dostal chválu priamo z jeho postavičky Marvel Comics

Teraz je to prvé. Pre svoju nadchádzajúcu úlohu v Marvel’s Doktor Strange (od novembra 2016) získal Cumberbatch chválu a palec od … Doktor Strange sám.

benedikt Cumberbatch Birthday - 1
DoctorStrangeOfficial // Facebook; Michael Stewart / GC Images

2. Je profesionálne vyškolený herec

Predtým, ako sa jeho herecká kariéra naozaj vybrala, Cumberbatch sa od niektorých najlepších hereckých trénerov dozvedel, keď získal titul Mistři umenia v klasickej herectve z Londýnskej akadémie hudby a dramatického umenia.

3. Berie na seba americkú klasiku

Aj keď film je oneskorený, Cumberbatch pristál časť ako The Grinch v ďalšej filmovej adaptácii Dr. Seuss’s Ako Grinch Stole Vianoce. Nemôžeme sa dočkať, kedy vidíme Cumberbatchove vianočné krádežiace schopnosti.

benedikt Cumberbatch Birthday - 4
Zdvorilosť Everett Collection; Dave Benett / Getty

4. Za svoje remeslo získal veľmi kritické ocenenie

Počas svojej kariéry získal Cumberbatch tri ceny Primetime Emmy a za Imhry, získal nomináciu na Oscara za najlepšieho herca. Okrem týchto vyznamenaní získal šesť nominácií na britskú akadémiu filmových a televíznych umení, nominácie na päť filmových hercov a dva nominácie na cenu Zlatý glóbus.

5. Je to muž s mnohými talentmi

Popri mnohých televíznych a filmových častiach dosahuje Cumberbatch ako herec aj divadlo, rozhlas a rozprávanie. Po tom, ako sa stal mladým divadelným umelcom v Londýne, pokračoval v roli v prestižnejších produkciách Po tanci, Frankenstein, a dedinka. Veľký fanúšik rádia, Cumberbatch urobil niekoľko inscenácií pre BBC a rozprával niekoľko dokumentov pre National Geographic a Discovery Channel.

6. Je to otec!

Ako minulé leto, Cumberbatch a jeho manželka Sophie Hunter mali svoje prvé dieťa. Ich chlapček, Christopher Cumberbatch, sa narodil 1. júna 2015 a ak je niečo ako otec, určite bude v mnohom talentovaný malý kluk.

benedikt Cumberbatch Birthday - 2
Anthony Harvey / Getty

7. Je to charitatívny chlap

V júni 2015 bol vymenovaný veliteľom britského impéria (CBE) kráľovnou Alžbetou II. Za svoje služby pre divadelné umenie a charitu.

benedikt Cumberbatch Birthday - 3
Anthony Devlin / WPA Pool / Getty

8. Môže hrať takmer akúkoľvek úlohu

Ako veľkí fanúšikovia herectva nemôžeme dostať dosť prekvapivých výkonov na obrazovke Cumberbatch. Odkedy sa dostal do Hollywoodu, získal všetky impozantné časti, vrátane (prostredníctvom hlasu a pohybového snímania) postavy Smaug a Necromancer Hobit filmové série. Okrem toho bol Cumberbatch v mnohých iných kultových filmoch Star Trek do temnoty, 12 rokov slave, a čoskoro uvidíme, že herec prinesie svoje neuveriteľné herecké schopnosti, ako doktor Stephen Strange vo vyššie uvedenom filme Marvel Comics, Doktor Strange.

benedikt Cumberbatch Birthday - 5
StarTrekMovie / Facebook; TheHobbitMovie / Facebook; Obrázky XPX / Star Max / GC

9. Môže skákať oblek ako nikto iný

Nakoniec nemôžeme zabudnúť na kompliment Cumberbatch na jeho skvele elegantný štýl červeného koberca. Napriek svojmu zaneprázdnenému rozvrhu a tomu, že je otec, sa herec nikdy nepodarí pozrieť dohromady, keď je v očiach verejnosti. Nižšie sme k dnešnému dňu priblížili tri najlepšie vyhliadky na počesť jeho narodenín.

benedikt Cumberbatch Birthday - Suits
Jeff Vespa / Getty; Dave J Hogan / Getty; D Dipasupil / FilmMagic
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − = 73

map