Bethenny Frankel Ex sa pýta na svoje rodičovské zručnosti po smrti jej priateľky

Skôr než prejdeme po sústrasti a ponúkneme slová povzbudenia po smrti priateľky Bethenny Frankelovej, Dennis Shields, jej bývalý manžel Jason Hoppy pracuje na tragických novinkách v jeho prospech. Áno, Hoppy – otec svojej 8-ročnej dcéry Brynovej – je vlastne prinášať prechod Real manželky New Yorku hviezda je láska záujem na súde.

Shields bol nájdený mŕtvy z predpokladu predávkovania v jeho byte Trump Tower v piatok, a Franklin, ktorý údajne diskutoval o manželstve a dostal zásnubný prsteň od neho, obaja navštívili jeho pohreb a truchlil nad jej stratou na Instagram, zdieľať fotografiu jej neskoro psa Cookie a štíty dohromady.

Odpočívajte v pokojoch moje sladké deti, ktoré mi dali nekonečnú bezpodmienečnú lásku. #teraz a navzdy

Príspevok, ktorý zdieľa Bethenny Frankel (@bethennyfrankel)

Podľa Strana šesť, Hoppy teraz používa podozrivé užívanie drog od spoločnosti Shields proti Frankelovi v snahe získať starostlivosť o svoju dcéru. “Bolo hlásené, že zomrel na predávkovanie Oxycodone. Naše obavy sú, zatiaľ čo jeho smrť je veľmi smutná, vyvoláva vážne obavy z rodičovského úsudku pani Frankelovej, “povedal Hoppyho prokurátor Robert Wallack na súdnom pojednávaní vo štvrtok.

Frankel požiadal o rozvod od Hoppyho v roku 2013 a ich história vzťahov je dosť komplikovaná. V decembri ho žalovala za plnú starostlivosť o dcéru Bryn po tom, čo sa dohodla na spoločnej zmluve. V obleku nasledovali obvinenia proti Hoppymu za prenasledovanie a obťažovanie Frankel.

Na súde tohto týždňa Hoppyho právnik dodal, že Shieldsov účasť na Brynovom živote farby Frankel ako nevhodný rodič, pretože on strávil “veľa času” s Bryn a často sa postaral o ňu bez Frankel prítomnosť.

“Vzhľadom na závislosť pána Shieldsa, čo hovorí o rodičovstve pani Frankelovej, že by umožnila tejto osobe starať sa o jej dcéru? To nepredstavuje len prepadnutie rozsudku, bolo to úplne nebezpečné rodičovstvo, “povedal Wallack.

SÚVISIACE: Bethenny Frankelova dlhá história chúlostivosti – a chyba, ktorá stála jej milióny

V ďalšom údere Wallack odkazoval aj na nedávny Skutočné ženy v domácnosti epizóda, v ktorej sa Frankel “zdal byť opitý.” “Ona bežala bez oblečenia, a potom sa rozišla a povedalo sa, že odišlo z miešania Ambienu s alkoholom,” povedal sudcovi. “Našou obavou je, či pani Frankel môže mať nejaký typ problémov s užívaním návykových látok, a preto by sme požiadali súd, aby nariadil testovanie na drogy pani Frankelovej, aby zistil, či je to problém.”

Zrejme Frankel bol v slzách v súdnej sieni, zatiaľ čo sudca obvinil Wallaka z “hádzania granátov cez stôl”, najmä vzhľadom na to, že Hoppy predtým bol potešený svojou spoločnou starostlivosťou. Vypočutie na urovnanie väzby bolo stanovené na polovicu marca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 57 = 65

map