Bette Midler spomína na Michael Jackson a nahrávanie “Sme svet”

Jediný Bette Midler navštívil Jimmy Kimmel Live! v pondelok a legendárny bavič prehovoril okrem iného o svojom prvom turné za takmer desať rokov, aké to bolo, akoby to bolo v Las Vegas počas hospodárskej havárie a nahrávanie “Sme svet”.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Váš prvý pohľad na latinskú superstar Thalia Sodi’s Line pre Macy’s

Midler, ktorý povedal, že sa objavuje na “sme svet” (ktorý oslavuje svoje 30. výročie tohto roka) bol “fascinujúci” zážitok, tiež sa ukázalo byť trochu pokorným pre hviezdu. Speváčka / herečka povedala, že zatiaľ čo bola pôvodne umiestnená vedľa kolegovej ikony Bruce Springsteen, keď sa objavili Michael Jackson a Quincy Jones, bola presunutá blízko nepochybne menej kultového LaToya Jackson.

Napriek tomu má Midler dobrý zmysel pre celú vec a dokonca žartoval, že “som nadšený, že som sa skutočne stretol s Michaelom Jacksonom”, keď Jimmy Kimmel predtým ukázal jej staršiu fotografiu Jackson, Cher, David Bowie a Kim Wilde. Keď sa spýtal, čo si práve na fotografii spomína, Midler to bez rozdielu povedal: “Nemám žiadnu stopu.” Ak jej nadchádzajúce turné je dokonca polovica tak zábavné ako jej vystúpenia, fanúšikovia sa budú môcť pochváliť.

Pozrite si Bette Midler a úprimný rozhovor s Jimmy Kimmel kliknutím na vyššie uvedené video.

FOTKY: Pozri Bette Midlerova V štýle veko!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − 66 =

map