Beverley Mitchell Príspevky Rozkošný Throwback Fotografie Jessica Biel a 7. neba Obsadenie

Beverley Mitchell nás s ňou úplne emócie 7. Neba odovzdanie fotografií na počesť 20. výročia výstavy.

“Vzpomínajúc na dobré dni oleja s mojím dievčaťom @ jessicabiel,” spomínala si Instagram snap o sebe a Jessica Biel oblečená v frilovo biele šaty a kvetinové korunky (vyššie).

“Jess (ktorá hral Mitchellovu sestru na obrazovke, Mary Camdenová) a naozaj sa nám páčila náš falošný boj, naozaj sme sa dostali do toho,” vysvetlil jej Mitchell na svojom blogu Growing Up Hollywood. Dievčenské postavy sa počas epizódy, keď nosili oblečenie, dostali do konca. “Je tu niečo celkom zábavné v tom, ako zápasiť s tvojim najlepším priateľom. Nikdy som nebol atletický alebo fyzický, takže to bolo celkom zábavné, keď som sa snažil vziať Jess,” napísala herečka. “A chcem povedať, aké roztomilé sme v týchto smiešnych šatách!”

Mitchell poslal ďalšiu rozkošnú fotografiu obsadenia v prvý deň natáčania. “Pocit trochu sentimentálneho oznamovania 20. výročia tohto piatku od chvíle, kedy sme sa prvýkrát stretli s Camdens,” uviedla skupina.

Cítim trochu sentimentálne, že sme tento piatok pripomenuli 20. výročie, odkedy sme sa prvýkrát stretli s Camdens! Viac na mojom blogu dnes. Odkaz v profile!

Fotografie, ktorú vyslal Beverley Mitchell (@ beverleymitchell)

Spracovala na svojom osobnom blogu a dostala sa do detailov o svojich prvých vzájomných vzťahoch s každým členom obsadenia: “Obaja Jess a ja sme mohli na začiatku trochu rozdrviť Barryho [Watsona, ktorý hral súrodenca Matta Camdena] na začiatku. ale to netrvalo dlho, pretože čoskoro sme začali vidieť Barryho ako staršieho brata, a to to robil to divne. “

Nostalgia naozaj začala plynúť, keď Mitchell hovoril o jej úžasnom vzťahu s hviezdou Biel. “Jess a ja sme sa dostali od začiatku, sme skutočne najlepší priatelia, myslím, ĎAKUJEM BOHA pre túto dievča, všetci sme skutočne prešli a nemohol som si vybrať lepšieho partnera, ktorý by mal toto dobrodružstvo, ” napísala. “Milovala ma v najlepších a najhorších časoch a bola tam vždy, keď som ju potrebovala.” Pred 20 rokmi dostala som sestru a nemohla som požiadať o lepšiu, milujem ťa, Jess. “

SOUVISLOSTI: Otvorenie reštaurácie Jessica Biel sa obrátilo do a 7. Neba konštatovanie

Neplačíme, plačeš!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map