Beyoncé a Jay-Z súradnice Courtside vyzerá na NBA Play-Off Game

Po dvoch epických vystúpeniach v Beychelle (ospravedlňujem sa Coachella) na nasledujúce víkendy sa Beyoncé a Jay-Z rozhodli udržať svoju sobotu v noci rozhodne nízke kľúčové tentoraz. Ale to neznamená, že sa nepodarilo prilákať divákov so svojou prítomnosťou superstričky, keď sedeli na ihrisku v basketbalovej hre v Oaklande v Kalifornii. 

Keďže Pelicanci z New Orleans čelili proti zlatým štátnym bojovníkom, párik sa usiloval o koordináciu oblečenia. Namiesto toho, aby sa začal miešať s davom v jasne žltom športovom oblečení, Bey a Jay priniesli glam na typicky príležitostný výlet. 

Nový Orleans Pelicans v Golden State Warriors - Game One
Lachlan Cunningham / Getty Images

Nosila si biele plátené šaty s pásom v páse, čiernym opaskom a sakom, ktoré si odhodil od ramien. Kráľovná vyvážila svoj hlavový sústružný súbor s malými, štruktúrovanými peňaženkami a sandálkami. 

Bey sa rozhodla pre polovičný, polodolný účes s kaskádovými kudrlinkami, zatiaľ čo prstom lesk na pery a dymivý očný make-up bol v dome s krásou. 

SÚVISIACE: Bude Jay-Z a Beyoncé vystúpení na slávnostnej galérii?

Jay, doplnil svoju anjelskú prítomnosť vo svojej čiernej farbe. Dvojica čistých, bielych kopov je to, čo spája dvorček s hudobným výkonom. 

Keď sa duo vráti na javisko so svetovým turné letos v lete, nemôžeme sa dočkať, kedy vidíme, ako robia párový obväz pre arénu plnú džemov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 + = 78

map