Beyonce šaty ako X-Menova búrka pre narodeninovú party Ciara

Beyonce dokáže urobiť všetko lepšie a Halloween nie je výnimkou. Pri víťazstve narodeniny svojho priateľa Ciary počas víkendu sa superstar spevák zúčastnil superhrdinovej témy večera a obliekal sa ako Storm z X Men. Samozrejme, že ju úplne rozbila s ľadovou bielou parochňou, hustou čiernou čelenkou, prenasledovaním modrých očných kontaktov a koordináciou šortky a plášťa s dlhými čiernymi rukavicami. 

FOTKY: Beyonce mení vzhľad

Vyrobila si svoju najlepšiu Storm tvár a postavila sa vo skupinovej fotke, ktorá zahŕňa Ciara oblečená ako Catwoman a Kelly Rowlandová z Destinyho dieťaťa v horúcom čiernom oblečení a rybárske siete. Rowland zdieľa skupinovú fotografiu na svojom Instagram s titulkom, “#HAPPYBIRTHDAYANGIE !! WOMENARESUPERHEROES”.

Beyonce - Kelly Rowland - Costume Instagram - Embed
Instagram / Kelly Rowland

Rowland tiež zdieľal jeden s titulkom “Scorpio Season!” vo vzťahu k narodeninám Ciary. 

Škorpiónová sezóna !! HBD @angiebeyince HBD @ciara #GIRLPOWER

Fotografie vyslaná kellyrowland (@kellyrowland) dňa

SOUVISLOSTI: Ciara mení vzhľad

Komik Jeff Dye tiež zdieľal s sebou speváka na Twitteru. Napísal: “Dnes večer som sa stretol s Beyoncé a nemohla byť viac milá a zdieľa moju lásku k kostýmom.” 

Tohtoročný kostým je úžasný, ale nedokázali sme pripomenúť si minuloročnú mamičku a módu s modrým Ivy Carterom, keď išli ako popri súrodenci Michael a Janet Jackson. Stále máme ešte čas pred Halloweenom, takže môžeme vidieť ďalší kooperujúci kostým od Bey a jej mini-me. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map