Beyoncé sa odohráva v roku 2017 Grammy

Všetky oči boli na Beyoncé, keď v nedeľu večer vystupovala na Grammy a nikto neprekvapil, že speváčka zabila jej veľmi očakávaný výkon. Navyše, v prípade, že ste minul minulý týždeň prevratnú novinku, kráľovná Bey zabil jej výkon Grammy počas tehotenstva s dvojčatami.

Po úprimnom úvode od svojej matky, Tina Knowlesová, číslo Beyho sa otvorilo holografickými obrazmi pripomínajúcimi jej tehotenský fotografický výstrel, spolu s pohyblivými obrázkami malého modrého Ivy, ktorý bežal okolo nohy. 

Beyoncé sama prekvapila zakrivené zlaté iluzórne šaty, ktoré predvádzali jej narastajúcu dievčinu. Spievajúca skladba sa začala miešať s “láskavým suchom”, spievanou nad scénou poslednej večere – všetci sme zadržali dych, keď sa jej stolička otočila cez okraj a kolektívne vzbudila úľavu, keď jej nohy bezpečne prišli na zem. 

Kráľovná potom šla spievať “Sandcastles”, hľadá viac glam než kedykoľvek predtým, keď jej poslušný manžel, Jay Z, a dcéra ju obdivovali od publika. Prisaháme, že žena žiarila skrz neuveriteľný výkon.

SOUVISLOSTI: 21 krát Beyonce rozohnula kozmos na fáze

Jay bol neskôr videný preliaty slzy radosti po jeho manželke je showstopping zmesi. To bude absolútne Grammy výkon spomínať na nadchádzajúce roky. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − 39 =

map