Beyoncé vhodne nosí šikovné šaty, ktoré sa budú konať v Hillary Clintonovej rally

Nechajte to Beyoncé, aby si vybral šaty. #Frameless. Popová hviezda vystúpila v Hillary Clintonovej rally v Clevelande spolu so svojím manželom Jayom Z včera v noci a vyzerala senzačne v čiernej súprave s bodkami. Inšpiratívny prejav Beyoncé, ktorý povzbudzuje dav k tomu, aby hlasoval, dokonca vyzdvihol svoje najlepšie štýlové voľby.

Podľa CNN bol koncert Ohio povýšený ako koncert Jay Z – predstavenie Beyoncé bolo prekvapením! Za svoj čas na pódiu mala 35-ročná speváčka “formácie” na sebe čierne šortky (štýl poctu Clintonovi?) S čiernymi topánkami a vrstvenými drahokamovými náhrdelníkmi. Jej blond vlasy boli štylizované vo voľných vlnách, keď hrávala a hovorila sa s davom v Clevelande.

Medzi piesňami, Beyoncé trvalo niekoľko okamihov, aby povzbudila svojich fanúšikov k voľbám v deň volieb, pripomínajúc im, že pred menej ako 100 rokmi ženy nemali ani právo hlasovať.

“Musíme hlasovať,” povedala. “Svet sa na nás pozerá ako na progresívnu krajinu, ktorá vedie zmeny.”

Video publikované spoločnosťou Beyoncé (@beyonce)

SÚVISIACE: Lena Dunham prúti do svojich skivvies v “Sensual Pantsuit Anthem” Politický rap PSA

Fotografie zverejnená spoločnosťou Beyoncé (@beyonce)

Jay Z tiež vystupoval na rally, pričom nosil všetko čierne zvyčajne. Mal na sebe oblek na čierne tričko a zlatý retiazok a vystrojil oblečenie s čiernym baseballovým klobúkom zdobeným americkou vlajkou.

“Ja som s ňou!” – @ Beyonce

Fotografie vyslaná Hillary Clintonovou (@ hillaryclinton) na

Teraz je to pre vás mocný pár!

VIDEO: Bey a Jay Z’s najkrajšie nočné okamihy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − 62 =

map