Beyoncé vytvára silné ružové vyhlásenie v hlavičke Gucci

Beyoncéova láska k Guccimu prebieha hlboko. Tak hlboko, v skutočnosti, že v stredu vystúpila v New Yorku v celoplošnom vzhľade, od čiapky na hlave až po päty na nohách.

“Lemonade” hitmaker modeloval výrazný pád vzhľad, keď navštívila kancelária manžela Jay Z v meste. Queen Bey ukázala podpis talianskeho módneho domu s monogramovým uzáverom a spojkou, ktorá sa vyznačovala zdobením v dizajne úst. Ona mala na sebe bublinkový ružový pletený sveter (s motýľou na prednej strane), kovovú ružovú a striebornú midi-dĺžku sukne a obloha vysoko červené sametové členkové popruhy sandále podpätky všetci v talianskom módnom dome.

SÚVISIACE VIDEA: Beyoncé a Jay Z’s Cutest Date Night Moments

35-ročná mladá žena si udržala veci zábavou tým, že nosila blondínky v dvoch pradávniach a pridala bejeweled zlaté náušnice a ružovú rúž. Neskôr v tom dni, keď vstúpila do Jay Z, vyhrala vzhľad s hustou ružovou koženou bundu. Jay Z sprevádzal svoju ženu v rozhodne menej farebnom vzhľade a rozhodol sa pre bielu mikinu, tmavé nohavice a zelenú a čiernu baseballovú čiapku.

SOUVISLOSTI: Beyoncé oslavuje záverečné dni turné v Neon Green “Formation” Tee a Fig-Flattering sukne

Beyoncé nikdy nebola taká, aby sa vyhýbala riskantným módnym pohybom a Bey Hive ho miluje.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − 84 =

map